یکی از مولفه های عزت و سربلندی هرملت مقاومت و پایداری در برابر دشمن است
1398/12/5
نماینده ولی فقیه در کردستان
یکی از مولفه های عزت و سربلندی هرملت مقاومت و پایداری در برابر دشمن است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به فرموده قرآن صبر و پایداری را یکی از مولفه های عزت و سربلندی هرملت دانست و گفت: باید همواره در برابر دشمنان پایدار و مقاومت کرد چراکه هر ملتی که در برابر فشار و سختی‌ها ایستادگی کرده پیروز و سربلند شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی پیش‌از ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی استان کردستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و ضمن قدردانی از زحمات فرمانده سابق استان اظهار داشت: نیروهای مرزبانی مجاهدینی هستند که با ایستادگی و پایداری در مرزها جلوی هجوم دشمن را گرفته و امنیت را دوچندان کرده اند.


وی با اشاره به فرموده قرآن صبر و پایداری  را یکی از مولفه های عزت و سربلندی هرملت دانست و گفت: باید همواره در برابر دشمنان پایدار و مقاومت کرد چراکه هر ملتی که در برابر فشار و سختی‌ها ایستادگی کرده پیروز و سربلند شده است.


نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه دشمنان و شیطان بزرگ از اقتدار ایران می‌ترسند, تصریح کرد: عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی به‌واسطه وجود رهبری هوشمند و شجاع, تلاش شبانه‌روزی نیروهای مسلح و بصیرت مردم به‌وجود آمده و باید همواره قدردان این نعمات باشیم.
 
وی با تاکید بر اینکه باید همواره در برابر زیاده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهی‌های دشمنان مقاومت و ایستادگی کنیم, گفت: نیروهای مرزبانی در مرزهای کشور جلو معاندان نظام ایستاده و در صورت کوچک‌ترین تحرک و تجاوز, با کوبنده‌ترین پاسخ‌ها روبه‌‌‌‌رو خواهند شد.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با اشاره به ایستادگی و پایمردی نیروهای مرزبانی در مرزهای کشور آن را امری بی‌بدیل دانست وافزود: باید همواره مرزها و حریم‌ها را حفظ کرده و اجازه نفوذ و فکر تجاوز به دشمنان نظام ندهیم.
 
وی توجه جدی مسئولین به مرزها را مورد تاکید قرار داد و اظهارداشت: مسئولان برای انسداد مرزها و بهبود معیشت مرزنشینان تدبیری بیندیشند. تا هر کدام از مردمان مرزنشین, حافظی برای مرزها باشند.
 
وی با تاکید براینکه باید در تداوم راه مسیر الهی, راه شهدا و حفظ مرزها همواره تلاش کنیم, خاطرنشان کرد: باید مسئولان برای انسداد مرزها تدبیری می‌اندیشیند و در طول این سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به اتمام می‌رسید.
 
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه باید مسئولان به‌فکر بهبود معیشت مرزنشینان باشند, افزود: باید هر کدام از مردمان مرزنشین, حافظی برای مرزها باشند.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی در بخشی دیگر از سخنان خود با قدردانی از حضور و مشارکت بالای مردم در انتخابات تاکیدکرد: از مجلس یازدهم انتظار می‌رود در راستای تحقق منویات رهبری و قوی‌شدن کشور گام بر


آخرین کتاب ها