دولت و مجلس برای رفع مشکلات و دغدغه‌های معیشتی مرزنشینان اقدام کنند
1398/12/7
نماینده ولی فقیه در کردستان
دولت و مجلس برای رفع مشکلات و دغدغه‌های معیشتی مرزنشینان اقدام کنند
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: باید نهادهای تصمیم‌گیر نسبت به رفع مشکلات مشکلات و دغدغه‌های معیشتی مرزنشینان تلاش کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا در سفر به استان کردستان، با آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی" نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این دیدار با ابراز خوشحالی از عملکرد مرزبانان در سراسر کشور، اظهار داشت: خداوند را شاکریم که عزیزانمان در نیروهای مسلح، سربازان واقعی امام زمان(عج) هستند.
 
آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی گفت: از زحمات سردار شیخی فرمانده سابق مرزبانی استان که انصافاً با ایثار و اخلاص خدمت می‌کرد، تشکر کرده و به فرمانده جدید مرزبانی کردستان نیز خوش‌آمد گفته و امیدوارم در کسوت مرزبانی درخشان باشند.
 
وی به نقش موثر مرزبانان در امنیت مرزهای کشور اشاره کرد و افزود: مرزبانان علی‌رغم همه مشکلات در مرزها، با ایثار از مرزها مراقبت کرده و تلاششان دارای اجری عظیم در نزد خداوند است، اما باید امکانات اولیه زندگی برای مرزبانان و خانواده‌های آنان در مرزها فراهم شود.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: اقدامات مرزبانی در خصوص خدمات و ایجاد شهرک‌های مسکونی سازمانی برای مرزبانان ارزنده بوده اما نیازمند یک تصمیم ملی و جدی است که باید از طریق نمایندگان مجلس و نهادهای تصمیم‌گیرنده پیگیری شود.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با یادآوری اینکه دشمن در آن سوی مرزها به فکر ضربه‌زدن به مسائل اقتصادی، امنیتی، فرهنگی و اجتماعی کشور است، خاطرنشان کرد: باید نهادهای تصمیم‌گیر نسبت به رفع مشکلات مرزی تلاش کنند، چراکه ظرفیت خوبی در مرزها وجود دارد که باید از آنها در راستای منافع کشور استفاده کرده تا مشکلات موجود در گام دوم انقلاب مرتفع شود.

آخرین کتاب ها