حرف‌های چاله‌میدانی ترامپ در سازمان ملل نشانه درماندگی و شکست آمریکا است/ دست پلید صهیونیست در کشتار مسلمانان میانمار کاملا مشهود است
1396/7/3
حرف‌های چاله‌میدانی ترامپ در سازمان ملل نشانه درماندگی و شکست آمریکا است/ دست پلید صهیونیست در کشتار مسلمانان میانمار کاملا مشهود است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: حرف‌های چاله‌میدانی ترامپ در سازمان ملل نشانه درماندگی و شکست آمریکا است/ دست پلید صهیونیست در کشتار مسلمانان میانمار کاملا مشهود است نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه جبهه کفر روبه نابودی است و سر و صداهای امروزشان به دلیل نزدیک شدن به نابودی است، گفت: حرف‌های چاله‌میدانی ترامپ در سازمان ملل نشان از درماندگی و شکست آمریکا است.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی درهمایش استانی نقش علماء وروحانیون درهمگرایی ومقابله باافکارتکفیری اظهار کرد:  جبهه کفر روبه نابودی است و سر و صداهای امروزشان به دلیل نزدیک شدن به نابودی است، حرف‌های چاله‌میدانی ترامپ در سازمان ملل نشان از درماندگی و شکست آمریکا است.
وی با بیان اینکه در هفته امر به معروف و نهی از منکر قرار داریم، گفت: همه فرائض الهی با انجام امر به معروف و نهی از منکر انجام می‌شود و عمران و آبادانی زمین با این فریضتین الهی است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: به تعبیر پیامبر اسلام همه چیز به خیر و نیکی خواهد بود اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ما رواج پیدا کند.
آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در ادامه به آغاز سال تحصیلی نیز گریزی زد و افزود: مهرماه برای همه ما ویژگی خاصی دارد چرا که شروع علم، آگاهی، تحقیق و پژوهش است.
وی خاطرنشان کرد: اسلام برای علم و دانش جایگاه خاصی قائل است تا جایکه که خداوند تبارک و تعالی در چهار آیه قرآن به این مهم اشاره و هدف از بعثت پیامبر را در سه آیه از این آیات علم و حکمت و تربیت انسان‌ها عنوان می‌کند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان حکمت را مهمتر از علم دانست و گفت: حکمت با همه آنچه که خداوند به وسیله وحی برای انسان فرستاده است، یک رسول درونی هم برای انسان قرار داده و این نعمت عقل را در درون انسان قرار داده است.
آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی اظهار کرد: آنچه عقلانی است و با تفکر، تدبر و تعقل به دست می‌آید ماندگار است و راه بشر را نشان می‌دهد، لذا خطاب قرآن کریم و خداوند متعالی اینها را به عنوان صاحبان خرد نام می‌برد.
وی با بیان اینکه اینها هستند که باید راه و مسوولیت و بار مسوولیت را به مقصد برسانند، اضافه کرد: خداوند به هرکس که بخواهد حکمت می‌دهد و هر کس خداوند به آن حکمت بدهد، یعنی خیر کثیر عطا کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: یکی از ویژگی‌های روحانیت این است که مسائل را با استدلال و برهان و چیزی که عقل می‌پذیرد قبول می‌کنند.
آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی با تاکید براینکه عقل است که انسان را به عبادت و بندگی می‌خواند، گفت: انسان عاقل راه بهشت را انتخاب می‌کند و انسان‌هایی که عاقل و صاحب خرد هستند نسبت به مسائل بصیرت دارند.
وی با بیان اینکه انسان‌هایی که عقلشان درست کار می‌کند بصیر هستند، اضافه کرد: بصیرت مهمترین اصل در تبعیت از خدا و رسول خدا است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید بر اینکه خداوند متعال در جاهای مختلفی از قرآن به وجود دو گروه که باهم درگیر هستند، اشاره کرده است، اظهار داشت: یکی از این گروه‌ها در راه خدا می‌جنگد و گروه دیگری کافر و در برابر خدا می‌جنگد.
آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی خاطرنشان کرد: راه مشخص است و جبهه تشکیل می‌شود، یک جبهه می‌گوید خدا و جبهه دیگر منفعت را اصل قرار داده است.
آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه قیام امام حسین(ع) نیز همین قرار گرفتن جبهه حق و باطل در مقابل همدیگر بود، افزود: جبهه امام حسین(ع) حرفشان تبعیت از خدا و حرکت بر پایه دستورات اسلام بود و طرف مقابل تنها هدفشان رسیدن به منافع مادی خودشان بود.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: قیام امام حسین(ع) زمانی صورت گرفت که بسیاری از ارزش‌های اسلام حذف و ضد ارزش‌ها جایگزین آن شده بود.
آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه امروز دشمنان دست به دست هم داده‌اند و مسلمانان را به خاک و خون می‌کشند، گفت: هرکجا که بتوانند ضربه‌ای به اسلام و مسلمانان بزنند کوتاهی نمی‌کنند روزی در فلسطین و امروز مسلمانان میانمار را به خاک و خون کشیده‌اند.
دست پلید صهیونیست در کشتار مسلمانان میانمار کاملا مشهود است
وی با بیان اینکه دست صهیونیست در اتفاقات تلخی که در میانمار می‌افتد کاملا مشهود است، اذعان کرد: در اسرائیل، بوسنی، فلسطین، میانمار، لبنان و همه جا دست پلید صهیونیست وجود دارد.
ترویج تکفیر و افراطی‌گری دسیسه‌ اصلی اسرائیل است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه ترویج تکفیر و افراطی‌گری در جهان از دسیسه‌های اسرائیل است، افزود: امروز پشت پرده اصلی اتفاقاتی را که در بسیاری از کشورهای مسلمان شاهد هستیم اسرائیل است.
آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی گفت: اسلحه، آموزش و غیره برای ایجاد اشوب و به خاک و خون کشیدن مسلمانان در لبنان، میانمار و غیره از طریق اسرائیل تامین می‌شود.

آخرین کتاب ها