نماینده ولی‌فقیه در کردستان: تجهیزات متناسب با اقلیم در مرزهای کردستان به‌کار گرفته شود
1398/12/13
نماینده ولی فقیه در کردستان
نماینده ولی‌فقیه در کردستان: تجهیزات متناسب با اقلیم در مرزهای کردستان به‌کار گرفته شود
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: باید امکانات متناسب با وضعیت مرز به مرزبانان اختصاص یافته و همه دستگاه‌های مسئول در حوزه مرز، نقش خود را به‌طور کامل ایفا کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، فرمانده جدید مرزبانی استان با آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این دیدار انتصاب سردار علیرضا مرزبانی فرمانده مرزبانی استان را تبریک گفت و اظهار داشت: مرزبانان افتخار ملت مسلمان ایران‌اند چرا  که به راستی این مردان بزرگ و بی‌ادعا پیروان راه شهداء و در دفاع از حریم مرزهای کشور اسلامی به‌صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند.
 
آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نیروهای مسلح کشور را سد مستحکم ایمان و اراده پولادین در مقابل هجمه‌های سخت و نرم استکبار جهانی خواند و گفت: روحیه شهادت طلبی، اطاعت‌پذیری از ولایت فقیه و عدم وابستگی به هرگونه حزب و جناح، مدال‌های افتخاری‌ست که تا ابد بر سینه حافظان عرصه نظم و امنیت این مملکت همچون الماس می‌درخشد.
 
وی به جایگاه مرزبانی در راه خداوند اشاره کرد و افزود: فضیلت مرزبانی از مرز و بوم این مملکت که آغشته به خون شهدای عزیز بوده، کمتر از فضیلت خدمات رزمندگان در زمان هشت سال دفاع مقدس نیست.
 
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری به نقش مرزبانی در مبارزه با کالای قاچاق اشاره و تصریح کرد: قاچاق کالا ضربه مهلکی برای اقتصاد و تولید ملی است و عرضه تولیدات داخلی را به مخاطره می‌اندازد.
 
وی با بیان اینکه تحقق شعار اقتصاد مقاومتی می‌تواند موجب رونق اقتصادی و امنیت بیشتر در کشور و استان شود، خاطرنشان کرد: مرزبانان دلاور با تلاش در راستای مبارزه با کالای قاچاق، ضامن تحقق این شعار بوده و در این مسیر نقش بی‌نظیری دارند.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان کار مرزبانی را امری بسیار مشکل و طاقت‌فرسا خواند و یادآور شد: باید امکانات متناسب با وضعیت مرز به مرزبانان اختصاص یافته و همه دستگاه‌های مسئول در حوزه مرز نیز، نقش خود را به‌طور کامل ایفا کنند.

آخرین کتاب ها