1399/1/16
نماینده ولی فقیه در کردستان
"جهش تولید" موجب افزایش تولید و نهایتاً تقویت " اقتصاد ملی" میگردد.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: تولید تقریبا تمام چرخ های اقتصادی یک مجموعه یا کشور را می چرخاند، رشد و جهش تولید در همه بخش های کشور به کمک اقتصاد می آید وموجب افزایش تولید ونهایتا تقویت اقتصاد ملی می گردد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی در دیدار با فرماندهان و مسئولان انتظامی و مرزبانی استان  ضمن تبریک سال نو با بیان اینکه امروز مأموریت‌های نیروی انتظامی در تمامی سطوح جامعه و زندگی مردم اثرگذار است اظهار داشت: همه ما و همه مردم قدردان تلاش‌ها و فعالیت های شبانه‌روزی پلیس بوده و امنیت جامعه را مدیون زحمات عزیزان نیروی انتظامی و دیگر دستگا‌ه‌های امنیتی هستیم.
 
وی با تجلیل از رشادت‌ها و دلاورمردی‌های شهدا و جانبازان در راه دفاع از امنیت کشور افزود: شهدا سرمایه‌های معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و لازم است یاد و خاطره شهدا عزیز برای همیشه در جامعه ماندگار باشد.
 
نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه، مهم‌ترین شرط پایداری امنیت در هر جامعه‌ای، همکاری همه نهادهای اجتماعی، مشارکت مردم با پلیس و برخورداری از اعتماد مردم است، تصریح کرد: برای ایجاد فضای امن در استان باید با استفاده از ظرفیت‌های مناسب موجود، تلاش‌های بیشتری صورت گیرد.
 
وی تاکید کرد: امنیت نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور دارد و برای حفظ و گسترش آن باید تمامی نهادها و سازمان‌های دولتی و مردمی به شکل متحد در کنار یکدیگر تلاش کنند.
 
آیت الله حسینی‌شاهرودی در بخشی دیگر از سخنان خود به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال "جهش تولید" اشاره و اظهارداشت: از آنجا که تولید تقریبا تمام چرخ های اقتصادی یک مجموعه یا کشور را می چرخاند، رشد و جهش تولید در همه بخش های کشور به کمک اقتصاد می آید وموجب افزایش تولید ونهایتا تقویت اقتصاد ملی می گردد.
وی گفت: ، وقتی تولید رشد پیدا کرد، صادرات رونق پیدا می‌کند، واردات کمتر می‌شود و در نتیجه اقتدار کشور نیز رشد می یابد و افزایش تولید در سایه افزایش تقاضا و رفع موانع تولید امکان‌پذیر است و مقابله با قاچاق کالا در این راستا بسیار مهم است.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید بر ضرورت عزم جدی همه سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه قاچاق یادآور شد: مقابله با قاچاق کالا باید به یک فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل شود.

آخرین کتاب ها