پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نور، یکبار دیگرقدرت نظامی، موشکی و الکترونیکی ایران را به جهان نشان داد
1399/2/6
نماینده ولی‌فقیه در کردستان
پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نور، یکبار دیگرقدرت نظامی، موشکی و الکترونیکی ایران را به جهان نشان داد
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور، دنیا را متحیر و قدرت نظامی، موشکی و الکترونیکی ایران را یک بار دیگر به جهانیان نشان داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌ شاهرودی صبح  امروز در نشست هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی مراسم ماه مبارک رمضان، روز جهانی قدس، 14 و 15 خرداد  با حضور مدیران و مسئولین استانی ضمن تبریک حلول ماه پر خیر و برکت رمضان اظهار داشت: امیدوارم امسال هم همچون سالهای گذشته همه با هم بتوانیم بهترین بهره را از برکات این ماه ببریم و وجود ویروس کرونا مانع بهره بردن از فیوضات این ماه نباشد.
 
وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان را باید گرامی داشت و قدر فرصت ایجاد شده برای ارتباط هر چه بیشتر با رب العالمین را دانست افزود: خواب و نفس کشیدن شخص روزه‌دار در این ماه عبادت محسوب می‌شود. 
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به شریط کنوی و شیوع ویروس کرونا در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: هرچند دراین شرایط و با وجود ویروس کرونا روزه گرفتن سخت‌تر می‌شود اما باید خود را متناسب با اوضاع روز وفق بدهیم.
 
وی خاطرنشان کرد: گر چه امسال به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا خیلی از برنامه‌های ملی مذهبی  و تجمعات روز قدس  به حالت تعطیل در آورده اما نباید این مسائل بخصوص روز قدس به فراموشی سپرده شود.
 
آیت الله حسینی‌شاهرودی خاطرنشان کرد: دشمنان همیشه به فکر دور کردن مردم از نظام و اعتقادات اسلامی بوده اند و امروز در این شرایط کرونایی برای کمرنگ‌کردن اعتقادات مذهبی و دینی مردم برنامه‌های بسیاری دارند که باید با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی و شبکه های ملی با آنها مقابله کرد.
 
وی ضمن قدردانی از همبستگی،  وحدت و انسجام و تلاش همه مسئولان دولتی، نظام و مردم در راستای مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد: انصافا همه مدافعان امنیت و سلامت از روز نخست شیوع این بیماری خوب پای کار آمدند و این اقدام توام با توانایی و کارآمدی کادر پزشکی و درمانی توانست موثر عمل کند.که اقداماتشان جای قدردانی دارد. 
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نور و قرار گرفتن آن بر مدار زمین که در سایه تلاش جوانان غیرتمند و دانشمندان حوزه فضایی کشورمان که توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محقق گردیده، ضمن تبریک این موفقیت عظیم علمی به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و متخصصین و غیور مردان سپاه انقلاب اسلامی افزود: این موفقیت عظیم، دنیا را متحیر و قدرت نظامی، موشکی و الکترونیکی ایران را یک بار دیگر به جهان نشان داد.

آخرین کتاب ها