کارگران و کارفرمایان پایه اصلی تحقق شعار جهش تولید را تشکیل می‌دهند
1399/2/7
نماینده ولی فقیه در کردستان
کارگران و کارفرمایان پایه اصلی تحقق شعار جهش تولید را تشکیل می‌دهند
نماینده ولی فقیه بابیان اینکه کارگران و کارفرمایان پایه اصلی تحقق شعار جهش تولید را تشکیل می‌دهند، ابراز داشت: بین جامعه کارگری و کارفرما باید روابط حسنه و وحدت ایجاد شود چون روابط حسنه کارگر و کارفرما، علاقه و اشتیاق به کاررا ترویج می دهد و می تواند زمینه تولید بهینه و تحقق شعار سال که همان جهش تولید است را فراهم نماید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی ظهر امروز درسومین روز گرامیداشت هفته کارگر ضمن تبریک فرارسیدن ماه پرخیر و برکت رمضان و هفته کارگر به نقش جامعه کارگری در تحقق شعار سال اشاره کرد و گفت: در شرایط بد اقتصادی تنها با تأکید بر تولید داخلی می‌توان از پس مشکلات و تحریمهای اقتصادی عبور کرد که جامعه کارو کارگری  می تواند در این امر مهم موثر باشد.
 
وی  در ابتداء به جایگاه کارگران از نظر دین اسلام، کلام امام راحل و رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: این دیدگاه‌ها و تحقق آنها اوج ارزش‌گذاری اسلام و جایگاه اسلامی را به قشر کارگر و دسترنج آنان نشان می‌دهد.
 
نماینده ولی فقیه در ادامه به روایتی از امام صادق(ع) در مورد ارزش والای کارگر اشاره کرد وتصریح کرد: امام صادق (ع) فرمود:"کسی که برای تامین معاش و مایحتاج خانواده اش تلاش می کند هم چون رزمنده ای است که در میدان جهاد با دشمنان در حال مبارزه است.
 
آیت الله حسینی شاهرودی خاطر نشان کرد: امروز هر مسئولی به تبع مسئولیتی که دارد باید برای حل مشکل جامعه کارگری تلاش کند  تا آنجایی که ما به سهم خودمان مشکلات و دغدغه های جامعه کارگری استان را در دیدار ها و نشست های مختلف شناسایی و هم در استان و هم در سطح کشوری مورد بررسی و پیگیری قرار داده ایم.
 
وی بابیان اینکه کارگران و کارفرمایان پایه اصلی تحقق شعار جهش تولید را تشکیل می‌دهند، ابراز داشت:  بین جامعه کارگری و کارفرما باید روابط حسنه و وحدت ایجاد شود چون روابط حسنه کارگر و کارفرما، علاقه و اشتیاق به کاررا ترویج می دهد و می تواند زمینه تولید بهینه و تحقق شعار سال که همان جهش تولید است را فراهم نماید.
 
نماینده ولی فقیه گفت: اگر بخواهیم مشکلات حل شود باید نگاه و دیدگاهها عوض شود وهمه مسئولین خود را جای کارگر بگذارند تا بتوانند مشکلات آنها را درک و نسبت به حل آن اقدام کنند.
 
وی در ادامه بیان داشت: باید روابط برادری بین کارگرو کارفرما حاکم باشد و اتحاد و برادری،  احساس تکریم و احترام حفظ شود و کارگرسربلندی کند و قدر کار او دانسته شود و در این صورت، خستگی و بی‌حوصلگی و بی‌اعتنایی به کار وجود نخواهد داشت.
 
نماینده مردم استان درمجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود به توانمندی‌های کشور در عرصه‌های گوناگون اشاره کرد و گفت: موفقیت ها و دستاوردها در بحث پرتاب ماهواره، در زمینه پزشکی و درمان، در عرصه اقتصاد و.... نشان از این توانمندی است.
 
وی همچنین به وضعیت کشور در شرایط کنونی پرداخت و خاطرنشان کرد: اگرچه در ابتدا کشور با مشکلاتی نظیر کمبود ماسک و... مواجه بوده  و دشمنان از ارسال آن به ایران ممانعت می کردند اما اکنون هم به لحاظ درمانی و هم تجهیزات پزشکی شاهد نوعی جهش تولید هستیم که نه تنها جایگاه ما را در کنترل این ویروس رضایت بخش نموده بلکه ما را قادر ساخته در صورت نیاز به کشورهای دیگر هم کمک کنیم.
 
 

آخرین کتاب ها