رزمایش
1399/2/8
نماینده ولی‌فقیه در کردستان
رزمایش "کمک مومنانه" سپاه جلوه‌ای از همدلی و همراهی مردم را نشان داد
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: رزمایش "کمک مومنانه" سپاه جلوه‌ای از همدلی و همراهی مردم را به تمام دنیا نشان داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در جریان آغاز اولین مرحله توزیع کمک‌های رزمایش مومنانه سپاه بیت‌المقدس کردستان که در سالن آزادی سنندج برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک ماه مبارک رمضان به همه مردم اظهار داشت: از همه مردم و خیرینی که در سطح کشور و استان کردستان در رزمایش مومنانه و این اقدام خیرخواهانه شرکت کردند، صمیمانه تشکر می‌کنم.
وی تصریح کرد: امروز مردم و مجموعه‌های مختلف مانند سپاه پاسداران، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، کمیته امداد و سایر دستگاه‌ها و نهادها برای کمک به اقشار نیازمند و قطع ویروس کرونا که تمام جهان را با چالش مواجه کرده، ورود کرده‌اند و خوشبختانه اتفاقات بسیار خوبی در این مدت شاهد بوده‌ایم.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان ضمن قدردانی از لبیک مردم، ائمه جمعه و جماعات، سپاه، دولت و خیرین به فرمایش رهبری و مشارکت در رزمایش کمک مومنانه؛ تصریح کرد: مردمان این دیار همواره در اقدامات خیرخواهانه و خداپسندانه و حمایت از نظام دست به دست هم داده و حضور چشم‌گیری داشته‌اند.
 
وی گفت: سپاه از روز نخست شیوع ویروس کرونا همانند همیشه که در همه صحنه‌ها حضور فعال و پیشتاز بوده، این‌بار نیز به صحنه آمده و با بسیج تمام امکانات، ظرفیت‌ها و اقدامات مختلف، به مردم خدمات ارائه می‌دهد و زحماتشان قابل تقدیر است.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: در کردستان هم به تبع سایر نقاط کشور کارهای بسیار خوبی بعد از ورود این ویروس صورت گرفت و کمک‌هایی از طریق ارگان‌های مختلف، خیرین، مساجد و غیره جمع‌آوری و در بین اقشار نیازمند توزیع شده است.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تصریح کرد: در قالب رزمایش کمک مومنانه و مواسات بیش از 35 هزار بسته حمایتی توسط سپاه و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در ماه رمضان بین نیازمندان توزیع می‌شود.
 
وی اظهار کرد: امروز به صورت همزمان هم بیش از 15 هزار بسته حمایتی معیشتی توسط سپاه بیت‌المقدس در سطح استان توزیع می‌شود.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان کمک به نیازمندان را از دستورات دین اسلام دانست و گفت: در زمان کمک به نیازمندان باید خود را جای آنها قرار دهیم و از دیدگاه خود آنها انتظاراتشان را برآورده کنیم.
 
حسینی‌شاهرودی افزود: همانگونه که براساس آیات و روایات، عبادت در شب قدر اجری برابر با هزار سال دارد، کار خیر و صدقه در ماه رمضان نیز ارزش ویژه و ثواب چند برابر دارد.
 
وی در پایان عنوان کرد: مردم کردستان در طول تاریخ همواره نشان داده‌اند در همدلی و کمک به محرومین همیشه پیش‌قدم بوده‌اند و در رزمایش کمک مومنانه و مواسات نیز قطعا پیشتازی خود را به اثبات خواهند رساند.

آخرین کتاب ها