رزمایش «کمک مومنانه» «امنیت و آرامش» در کشور ایجاد کرد
1399/2/23
نماینده ولی‌فقیه در کردستان
رزمایش «کمک مومنانه» «امنیت و آرامش» در کشور ایجاد کرد
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: برگزاری رزمایش «کمک مومنانه» در راستای لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، سبب «امنیت و آرامش» در کشور و دنیا را متحیر کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی عصر دوشنبه در رزمایش همدلی واحسان که در این مراسم به تعداد ۲۰ هزار بسته معیشتی در بین خانواده‌های نیازمند کردستان توزیع شد اظهار داشت: شیوع بیماری کرونا بار دیگر نشان داد که ملت ایران در کنار مسوولان همدلانه برای رفع مشکلات از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.


وی با  قدردانی از همه مسئولان، مردم و خیرین که این روزها برای ریشه‌کنی کرونا و کمک به فقرا پای کار آمده‌اند، اظهار داشت: ان کمک‌های مومنانه و اقدامات خیرخواهانه از لحاظ روحی، روانی و اجتماعی بسیار باارزش و بیانگر وحدت، همدلی و عدالت است.

نماینده ولی فقیه  گفت: باید در این روزهای سخت و اوضاع اقتصادی با «احسان و کمک‌های مومنانه» یاریگر نیازمندان و افراد آسیب‌دیده از کرونا باشیم تا همه با هم این رزوهای سخت را پشت سرگذرانده و به روال عادی زندگی خود برگردیم.

وی با بیان اینکه برگزاری رزمایش مومنانه در راستای لبیک به فرامین رهبری ارزش و افتخار بزرگی برای نظام و مسلمانان جهان اسلام است، تصریح کرد: ملت ایران همواره در همه صحنه‌های مختلف و در مقابله با ویروس منحوس کرونا خوش درخشیدند.

آیت الله حسینی شاهرودی اضافه کرد: جنبه عاطفی و معنوی کمک به خانوادهای آسیب‌پذیر از کرونا در کنار بعد مادی آن بسیار ارزشمند بوده و این کار عمل به توصیه‌های خداوند در بحث دستگیری از افراد نیازمند است.


نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: شیوع ویروس کرونا اگرچه مشکلاتی را برای مردم دنیا از جمله کشورمان به وجود آورد، اما کمک‌های مومنانه به اقشار آسیب‌پذیر موجب درخشش ملت ایران در جهان شد.


وی با اشاره به اینکه امام حسن مجتبی(ع) به کریم اهل بیت لقب یافته است، افزود: ما هم باید از سیره بزرگان دین از جمله اهل بیت درس بگیریم و برای کمک به فقرا از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

نماینده مردم کردستان درمجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه رزمایش «کمک مومنانه» دنیا را متحیر کرده است، افزود: خوشبختانه در این مراسمات خیرخواهانه، علاوه‌بر توزیع اقلام بهداشتی و غذایی میان نیازمندان، فرهنگ احسان، نیکوکاری، همدلی، وحدت، همبستگی و مواسات به نمایش گذاشته شد.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با ذکر اینکه برگزاری رزمایش کمک مومنانه «امنیت و آرامش» در کشور ایجاد کرد، اظهار کرد: خوشبختانه علی‌رغن تهدیدات، فشارها، تبلیغات منفی و شایعات دروغین دشمنان نظام مبنی بر اینکه ایران از پس مقابله با کرونا برنمی‌آید و آشوب ایجاد می‌شود، اما همه مسئولان و اقشار مختلف مردم پای کار آمده و همه توطئه‌های بدخواهان را خنثی کردند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید بر ضرورت رعایت توصیه‌های بهداشتی و کمک به نیازمندان در این روزهای ماه پر خیر و برکت، خاطرنشان کرد: امیدوارم هرچه زودتر این ویروس ریشه‌کن و مردم نجات پیدا کنند.
 


آخرین کتاب ها