تحولات تکنولوژی در حوزه ارتباطات و روابط عمومی سبب صرفه جویی و آسایش مردم شده است
1399/2/27
نماینده ولی فقیه در کردستان
تحولات تکنولوژی در حوزه ارتباطات و روابط عمومی سبب صرفه جویی و آسایش مردم شده است
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه علاقه‌های انسانی سبب پیشبرد امورات می‌شود، عنوان کرد: تحولات تکنولوژی در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی سبب صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌ها و رفت‌وآمدها، آسایش مردم، پیشرفت و تسریع در کارها و برنامه‌ها شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی پیش‌از ظهر امروز در دیدار با مدیرعامل و معاونین مخابرات که به‌مناسبت 27 اردیبهشت‌ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، با تبریک ماه مبارک رمضان و گرامیداشت این روز، اظهار داشت: انسان هر کاری انجام می‌دهد آنچه که مربوط به دنیا باشد تمام‌شدنی و هر آنچه برای آخرت باشد، در این دنیا و آخرت ماندگار و جاویدان خواهد بود.

وی با بیان اینکه نگاه و دیدگاه ما به وظایفمان تعیین‌کننده است، افزود: فعالیت‌هایی که جنبه اعتقادی و ارزشی و در راستای خدمت‌رسانی به بندگان خدا باشد، ماندگار خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ماه مبارک رمضان را تمرینی برای بندگی دانست و گفت: روزه بر ما واجب شده و اراده خداوند بر این است که بندگان برای کسب تقوا تمرین کرده و تربیت شوند.

وی با ذکر اینکه روزه تمرین بندگی و کنترل نفس اماره است، تصریح کرد: نهادینه شدن رفتارها و اعمال صحیح در دنیا و آخرت ماندگارشده و از بین رفتنی نیست.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تقوا را زمینه‌ساز شکل‌گیری رفتارهای صحیح دانست و ادامه داد: ماه رمضان فرصتی برای کسب و ارتقاء تقوا بر پایه رفتارهای خوب است.

وی با بیان اینکه روزه‌داری زمینه‌ساز راحتی در دنیا و آخرت است، خاطرنشان کرد: انسان آنچه که جنبه معنا داشته باشد به مراتب بالاتر از حوز مادی و حسی باشد را درک می‌کند.

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اذعان به اینکه در مادیات محدودیت وجود دارد و نمی‌توان بیشتر از حد مشخصی را کسب کرد، یادآور شد: معنویات حد و مرزی ندارد و باید در کسب آن دقت کرد.

وی با اعلام اینکه شب‌های قدر بهترین فرصت برای کسب معنویات است، افزود: معنویات در شب‌های قدر قابلیت توسعه داشته و می‌توان در این شب‌های مبارک نسبت به وسعیت نیکی‌ها تلاش کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با ذکر اینکه کسانی که صرفاً به مادیات توجه دارند از حیوانات گمراه‌تر هستند، تصریح کرد: آنچه باعث رشد و از خسران جلوگیری کرده، بخشی از فعالیت‌هایی‌ست که خارج از چارچوب مادیات و در ارتباط با خدا شکل می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه نگاه یک نگاه معنوی و خدمتی است، بیان کرد: پس از شکل‌گیری این نگاه، حرکت بر اساس وظیفه و دستور خدا خواهد بود. آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با ذکر اینکه آنچه برای خدا باشد ماندگار است، افزود: فعالیت‌های خدامحورانه، سوابق و عاملی برای رشد بندگان و جاودان شدن اعمالش است.

وی با تأکید بر اینکه انجام دستورات دینی زندگی را برای همگان آسان خواهد کرد، خاطرنشان کرد: رفع نیازهای مردم یک نعمت است که باید آن را غنیمت شمرد.

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مسئولان از فرصت خدمت‌گزاری به مردم نهایت استفاده را ببرند، تاکید کرد: باید از اینکه خداوند فرد را برای رفع نیازهای دیگران انتخاب کند، شاکر بود و همواره تلاش کرده که در این دنیای فانی، الزامات زندگی جاودان در بهشت را با تکیه بر «عقل» برای خود کسب کرد.

وی با بیان اینکه علاقه‌های انسانی سبب پیشبرد امورات می‌شود، عنوان کرد: تحولات تکنولوژی در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی سبب صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌ها و رفت‌وآمدها، آسایش مردم، پیشرفت و تسریع در کارها و برنامه‌ها شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه نباید از پیشرفت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات غفلت کرد، خاطرنشان کرد: باید آموزش و زمینه‌های پیشرفت هرچه بیشتر این حوزه فراهم شود تا روز به روز رضایت‌مندی مردم بیشتر شود.


آخرین کتاب ها