روز قدس، روزفریادرسای مسلمانان علیه رژیم غاصب اسرائیل است
1399/3/1
نماینده ولی فقیه در کردستان
روز قدس، روزفریادرسای مسلمانان علیه رژیم غاصب اسرائیل است
روز قدس، روز حیات مجدد اسلام و روز فریاد رسای مسلمانان شیعه و سنی علیه رژیم جعلی، کودک‌کش و غاصب اسرائیل است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی ظهر امروز در مراسم کاشت 20 اصله نهال زیتون، نماد صلح و دوستی در سنندج با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و روز جهانی قدس و تبریک ماه مبارک رمضان اظهار داشت: روز قدس، روز حیات مجدد اسلام و روز فریاد رسای مسلمانان شیعه و سنی علیه رژیم جعلی، کودک‌کش و غاصب اسرائیل است.

وی با بیان اینکه روز قدس، نخستین قبله مسلمانان جهان و سرزمین اصلی هزاران مسلمان فلسطینی است؛ افزود: روز قدس روز اسلام و روزی برای شناسایی انسان‌های آزادی‌خواه و مخالفان استکبار جهانی است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با یادآوری سخنانی از امام راحل(ره)، تصریح کرد: اگر در روز قدس تمام کشورهای اسلامی و ملت‌ها همه برخیزند و فریاد بزنند، نه تنها قدس و فلسطینیان، بلکه همه ممالک اسلامی، پیروز خواهند شد.

وی ضمن قدردانی از متولیان برگزاری این مراسم گفت: کاشت نهال زیتون، نماد صلح و دوستی اقدامی خوب و به‌جا است و امیدواریم این نهال‌ها سال‌ به سال رشد کرده و نمادی از فلسطین و مسجدالاقصی در مرکز استان کردستان تشکیل و برافراشته شود.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با تاکید بر استفاده از ظرفیت رسانه‌ها برای گرامیداشت روز قدس تصریح کرد: امسال به‌دلیل شرایط کنونی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مراسم و تجمعی در استان برگزار نخواهد شد اما از طریق فضای مجازی از «فلسطین و روز قدس» حمایت کرده و اجازه نخواهیم داد این روز مقدس به فراموشی سپرده شود.

آخرین کتاب ها