کاشت نهال زیتون در حمایت از فلسطین مظلوم در سنندج توسط نماینده ولی فقیه در کردستان
1399/3/2
کاشت نهال زیتون در حمایت از فلسطین مظلوم در سنندج توسط نماینده ولی فقیه در کردستان
در حمایت از ملت مظلوم فلسطین ۲۰ نهال زیتون با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان، دیروز یکم خردادماه به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پارک جنگلی شهدای ۲۸ دی آبیدر سنندج کاشته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی، در مراسم نمادین کاشت ۲۰ نهال زیتون که در روز، یکم خردادماه در پارک جنگلی ۲۸ دی سنندج برگزار شد، با تأکید بر اینکه حیات دین اسلام با آزادی قدس و فلسطین ارتباط مستقیمی دارد، اظهار کرد: در این راستا هیچ فرد مسلمانی نمی‌تواند نسبت به مسئله فلسطین بی‌تفاوت باشد.
وی با اشاره به اینکه تکلیف کشورهای اسلامی که در کنار جبهه کفر قرار گرفته‌اند، در مورد مسئله فلسطین مشخص است، افزود: مسلمانان باید دغدغه آزادسازی فلسطین و قدس شریف را داشته باشند و نباید در مورد این مسئله هیچگاه خنثی باشند.


نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به عدم امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس به دلیل شیوع ویروس کرونا بیان کرد: مسلمانان با استفاده از روش‌های مختلف دیگر می‌توانند حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین را اعلام کنند.


وی با تأکید بر اینکه تا زمان آزادسازی کامل فلسطین و بازگشت فلسطینیان به سرزمینشان روز قدس برگزار خواهد شد، عنوان کرد: پیام روز قدس این است که رژیم صهیونیستی باید نابود شود و فلسطین به مردم مظلوم فلسطین واگذار شود.


آیت‌الله حسینی شاهرودی با ابراز خرسندی از کاشت نهال زیتون در حمایت از ملت مظلوم فلسطین اعلام کرد: کاشت نهال زیتون به یاد مقاومت فلسطین در سنندج اقدامی پسندیده و قابل تقدیر خواهد بود و امیدواریم به زودی در این مکان نمادی از مقاومت مردم فلسطین نیز ایجاد ‌شود.

 


آخرین کتاب ها