اگر بخواهیم جنایاتی که آمریکا به عنوان مدعی اعاده حقوق بشر در دنیا و به ویژه در ایران انجام داده را بیان کنیم سال ها طول می کشد
1399/4/7
آیت الله حسینی شاهرودی
اگر بخواهیم جنایاتی که آمریکا به عنوان مدعی اعاده حقوق بشر در دنیا و به ویژه در ایران انجام داده را بیان کنیم سال ها طول می کشد
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفتم تیر و هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در دفتر نماینده ولی فقیه به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با حضور مدیران ارشد فرهنگی و قضایی و نظارتی استان برگزار گردید.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفتم تیر و هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، اظهار داشت: اگر بخواهیم جنایاتی که آمریکا به عنوان مدعی اعاده حقوق بشر در دنیا و به ویژه در ایران انجام داده را بیان کنیم سال ها طول می کشد چرا که این جنایات مربوط به چند سال و چند دهه اخیر نمی شود.

وی افزود: تفکر و اساس شکل گیری آمریکا در ابتدا بر پایه تجاوز به حقوق دیگران، نژادپرستی، ثروت اندوزی و ظلم بوده و همین باعث شده امروز نیز به حقوق بشر اعتقادی نداشته باشد و در کشورهای مختلف دنیا و حتی در داخل کشور خودشان جنایات بسیاری انجام دهند.

نماینده ولی فقیه در کردستان ادامه داد: جنایاتی که در ایران نیز انجام داده به بعد از دوران انقلاب باز نمی گردد بلکه از همان سال ۱۳۲۰ آغاز شده که به دنبال آن نیز جرقه های شکل گیری یک انقلاب ضد ظلم و استکبار شکل گرفت.

آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: باید برای قشر جوان و نوجوان بیش از گذشته جنایات و اقدامات ضد حقوق بشری که آمریکا در دنیا انجام می دهد را بیان کنیم تا چهره واقعی این شیطان بزرگ را بشناسند و فریب تبلیغات دروغین آنان را نخورند.

وی بیان کرد: با شکل گیری انقلاب توانستیم بخشی از این جنایات را افشا کنیم و امروز نیز باید همواره سعی کنیم فعالیت هایی که ناقض حقوق بشر هستند و آمریکا در حال طراحی و اجرای آنها در کشورهای مختلف دنیا به ویژه در کشورهای اسلامی است، را افشا کنیم.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: زمانی خواهد رسید که قرآن کریم بر جهان حاکم می شود و آیات و دستوراتی که در آن آمده به عنوان منشور حقوق بشر در دنیا شناخته می شود و آن روز با توجه به روند رو به افول قدرت پوشالی آمریکا دور از ذهن نیست.

در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر استفاده درست و به موقع از فضای مجازی به ویژه در شرایط فعلی در کشورمان، عنوان کرد: استفاده از فضای مجازی در راستای کمک به ترویج گفتمان انقلاب و نظام اسلامی یکی از اولویت های اصلی است.

آیت الله حسینی شاهرودی گفت: در روزهایی که امکان برگزاری نشست ها و برنامه های مختلف وجود ندارد باید از بستر فضای مجازی استفاده کرد و در موضوع حقوق بشر آمریکایی هم نیاز است که محتوای خوبی تولید و در دسترست همگان قرار گیرد.

 

در جریان برگزاری این نشست جمعی از مدیران استان کردستان حضور داشته به بیان دیدگاه ها و برنامه های خود در خصوص ایام هفته حقوق بشر آمریکایی پرداختند


آخرین کتاب ها