روحانیون می‌توانند با تولید محتوای دینی و فرهنگی موثر در قالب نماهنگ‌های تبلیغاتی، متن و ... از فضای مجازی برای امر تبلیغ استفاده ببرند
1399/4/9
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
روحانیون می‌توانند با تولید محتوای دینی و فرهنگی موثر در قالب نماهنگ‌های تبلیغاتی، متن و ... از فضای مجازی برای امر تبلیغ استفاده ببرند
آیت الله حسینی شاهرودی:روحانیون می‌توانند با تولید محتوای دینی و فرهنگی موثر در قالب نماهنگ‌های تبلیغاتی، متن و ... از فضای مجازی برای امر تبلیغ استفاده ببرند.

آیت‌الله سیدمحمدحسینی شاهرودی  نماینده، ولی فقیه در کردستان در نشست هم‌اندیشی علما و روحانیون شهرستان سنندج با اشاره به شیوع ویروس کرونا و اقدامات ارزشمند روحانیون در راستای مقابله با این ویروس گفت: علما و روحانیون در شرایط کنونی می‌توانند با دعوت مردم به آرامش و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همچنین آگاه‌سازی مردم نقش‌آفرین باشند.

او با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت فضای مجازی در اطلاع‌رسانی و انعکاس فعالیت‌های دینی و فرهنگی اثرگذار است، افزود: روحانیون می‌توانند با تولید محتوای دینی و فرهنگی موثر در قالب نماهنگ‌های تبلیغاتی، متن و ... از فضای مجازی برای امر تبلیغ استفاده ببرند.

 نماینده، ولی فقیه در کردستان خواستار افزایش مطالعه روحانیون و علما در فضای مجازی شد و بیان کرد: استفاده از کتابخانه‌های دیجیتال و فضای مجازی برای به روزرسانی علم و دانش می‌تواند مثمر ثمر باشد و روحانیون باید از این ظرفیت استفاده ببرند.

آیت‌الله شاهرودی بیان کرد: روحانیون و طلاب در فضای مجازی گروهی برای ارتباط و تبادل نظر داشته باشند تا بتوانند بیشتر از فعالیت‌های هم بهره ببرند.

نماینده، ولی فقیه در استان کردستان همچنین به شخصت والای حضرت فاطمه معصومه (س) پرداخت و بیان کرد: ویژگی‌های بارز ایشان باید برای جوانان امروز به‌ویژه دختران و زنان بازگو شود.


آخرین کتاب ها