مشکلات اقتصادی کشور ناشی از بی تدبیری است
1399/5/6
نماینده ولی‌فقیه در کردستان
مشکلات اقتصادی کشور ناشی از بی تدبیری است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: گرچه این مشکلات اقتصادی در همه کشورها وجود داشته اما در ایران ناشی از توطئه دشمنان و همکاری و بی‌تدبیری برخی عوامل داخلی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی، در دیدار با رئیس و اعضای شورای بسیج اساتید دانشگاه‌های  استان ضمن  گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک دهه ذی‌الحجه؛ خواسته‌ها و هواهای نفسانی را مهم‌ترین و بدترین دشمن انسان‌ها خواند و اظهار داشت: کسانی که از هوای نفسانی تبعیت کرده، شیطان آنان را گمراه و ذکر و یاد خداوند را از دلشان می‌برد.

وی با تاکید بر اینکه شیاطین انس و جن را از خود دور کنیم، گفت: باید همه با هم با افکار و خواسته‌های شیطانی مبارزه کرده و در راستای پاسداری از انقلاب و تبعیت از دستورات الهی و قرآن گام برداریم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه قوای شهوت و غضب حکمرانان بدن انسان‌اند و تبعیت از آن آدم را نابود می‌کند، تصریح کرد: باید ارتباط خود را با پروردگار خالق نزدیک‌تر کرده و هرکس می‌خواهد به لقاء پروردگارش نایل شود، عمل صالح انجام داده و در عبادت، هیچ‌کس را شریک خالق یکتا قرار ندهد و غیر خدا را در زندگی خود مؤثر نداند.

وی بیان کرد: طغیانگری انسان ناشی از این است که خود را مستغنی می‌بیند؛ اگر انسان‌ها با خداوند نزدیک و در ارتباط باشند، در دنیا و آخرت بهترین زندگی داشته و توشه آخرتش را تهیه کرده‌اند.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی به ویژگی‌های مومنان از منظر امام علی(ع) اشاره و یادآور شد: مومن پندپذیر، پنددهنده، اهل بذل و بخشش و مومنش باید خالص باشد و در اعمالش نیرنگ و حیله وجود نداشته باشد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اوضاع اقتصادی کشور عنوان کرد: گرچه این مشکلات اقتصادی در همه کشورها وجود داشته اما در ایران ناشی از توطئه و نفوذ دشمنان و همکاری و بی‌تدبیری برخی عوامل داخلی است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اوضاع گرانی مسکن گفت: بایستی متولیان در چندسال اخیر مسکن مهر را ادامه می‌دادند چراکه متوقف کردن این پروژه، بی‌تدبیری و خطای بزرگی بود که باید به‌صورت علمی به این بخش و مشکلات حوزه‌های مختلف پرداخته شود.   

وی با تاکید بر ضرورت هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان هشدار داد: امروزه استکبار و فتنه‌گران منتظر کوچک‌ترین جرقه برای فتنه‌انگیزی در کشورمان هستند که باید اهداف شوم بدخواهان برای مردم بازگو شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خطاب به اعضای بسیج اساتید و نیروهای انقلابی تاکید کرد: باید براساس فرمایش رهبر معظم انقلاب، به‌صورت جهادی به کارها پرداخته و حواسشان به دشمنان باشد و زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان فراهم کنند.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تصریح کرد: باید نیروهای انقلابی خود را قوی کرده و در این شرایط و اوضاع، رسالتشان که همان پاسداری از انقلاب بوده، به‌نحو احسن انجام دهند

آخرین کتاب ها