شورای نگهبان تمام قد حامی نظام و سدی محکم در برابر ورود افراد نفوذی به بدنه حاکمیتی نظام است‌
1399/5/7
نماینده ولی‌فقیه در کردستان
شورای نگهبان تمام قد حامی نظام و سدی محکم در برابر ورود افراد نفوذی به بدنه حاکمیتی نظام است‌
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: شورای نگهبان در چهل سال گذشته تمام قد از نظام و انقلاب دفاع کرده و در راستای تحقق فرامین الهی گام برداشته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در دیدار با مسئول  دفاتر وهیئت های نظارتی وبازرسی  شورای نگهبان استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و چهلمین سالگرد آغاز به کار شورای نگهبان اظهار داشت: فرصت خدمت به مردم یک توفیق الهی‌ست که خداوند به ما داده و باید قدر جایگاه خود را دانسته و حداکثر بهره را ببریم.

وی با بیان اینکه شورای نگهبان در چهل سال گذشته تمام قد از نظام و انقلاب دفاع کرده و در راستای تحقق فرامین الهی گام برداشته است، افزود: فلسفه تشکل شورای نگهبان حاکمیت دین و قانون خدا بر جامعه بوده و ضمن رعایت حقوق دیگران، از تضییع حق الناس خودداری می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه شورای نگهبان در طول چهل سال اخیر همواره اجازه سوءاستفاده به افرادی‌که دنبال خواسته‌های شخصی بوده، نداده و جلوی آنان را گرفته است؛ تصریح کرد: شورای نگهبان سیاسی کار نیست و همیشه در تصمیم‌گیری‌ها «مستقل» عمل کرده که این امر مهم در جریان انتخابات اخیر به‌وضوح قابل مشاهده بود.

وی بیان کرد: کسانی که در گذشته سوءاستفاده کرده و در انتخابات اخیر توسط شورای نگهبان و یا خود مردم از گردونه انتخابات رد شدند، اقدامی به‌جا، به‌موقع و طبیعی بود و هیاهو و سروصدا کردن آنها به هیچ جایی نمی‌رسد.


آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با ذکر اینکه شورای نگهبان جلوی تحقق اهداف استکبار جهانی و حامیان و نوکران آنان در کشور را گرفته‌اند، اظهار کرد: فعالیت‌های این مجموعه منطبق با قانون اساسی است و از نظام، آرمان‌های انقلاب و مردم حفاظت می‌کنند.

وی ابراز کرد: شورای نگهبان از جایگاه والایی برخوردار بوده و سلامت انتخابات و کاندیداها را تضمین کرده در حالی‌که تعدادی افراد و دشمنان با تبلیغات دروغینشان به‌دنبال تخریب و فضاسازی علیه شورای نگهبان هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان ادامه داد: انتخابات ایران آزادترین و سالم‌ترین انتخابات در دنیاست چراکه شورای نگهبان بر این مجموعه نظارت کامل داشته و تاکنون اجازه تضییع حق مردم را به هیچ جریانی نداده و نخواهد داد.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه تحریم و فشارهای سران آمریکا و توطئه‌های دشمنان نظام همواره با شکست روبه‌رو شده است، یادآور شد: باید همه مسئولان و مردم برای حفظ انقلاب اسلامی متحد و منسجم بوده تا در انجام وظایف مختلف موفق باشیم.

بهروز مهتابی، رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان کردستان نیز در این نشست با ارائه گزارشی از عملکرد و کارهای انجام‌شده در حوزه‌های مختلف و جریان انتخابات اخیر، به تشریح برنامه‌ها و چشم‌اندازهای پیش‌رو در استان پرداخت.

آخرین کتاب ها