دشمن دنبال ناامن کردن وکوچک کردن ایران به شکلهای مختلف است
1399/5/9
نماینده ولی‌فقیه در کردستان
دشمن دنبال ناامن کردن وکوچک کردن ایران به شکلهای مختلف است
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه دشمنان نظام با هدف و برنامه دنبال کوچک کردن ایران به شکلهای مختلف هستند اذعان کرد: کاهش رشد جمعیت، ضعیف کردن اراده ومقاومت جوانان و مردم دربرابر دشمن و تقسیم و کوچک کردن ایران اسلامی از برنامه های اصلی دشمن است که با تمام توان برای رسیدن به آن هدف به صورت جدی برنامه دارند و هزینه می کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در دومین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، که با حضور مدیران ومسئولین استانی برگزار گردید ضمن تبریک فرارسیدن روز عرفه وعید سعید قربان به جایگاه والای روز عرفه پرداخت و اظهارداشت: روز عرفه،  روزی است که حق تعالی بندگانش را به عبادت و طاعت فراخوانده و سفره های نیکی و احسان خود را برای آنها گسترده و شیطان در این روز تحقیر و رانده شده است.

وی افزود: اگر بندگان خدا به امر خدا و رسولش اطاعت می کردند مشکلاتی که امروز به شکل‌های مختلف در جوامع بشری ایجاد شده شاهد آن نبودیم وبه وجود آورنده این مشکلات کسانی هستند که دستورات خدا را نادیده و قانون الهی را زیرپا می‌گذارد.

نماینده ولی فقیه در کردستان در ادامه با اشاره به فصل گرم سال و مصرف بیش از حد از حامل های انرژی تاکید کرد: صرفه جویی در مصرف آب و برق یکی از وظایف مردم است و با بهره مندی از این نعمت های خدادادی آنها را درجهت درست استفاده کنیم و اجازه ندهیم آب شرب در زمینه فضای سبز و سایر مصارف استفاده شود.
وی با تاکید بر اهمیت توجه به صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی، اذعان کرد: صرفه‌جویی در حامل‌های انرژی نیاز به برنامه‌ریزی و تدبیر درست هم از سوی مسئولان و هم از جانب مردم دارد و باید از ظرفیت‌های مختلف برای مدیریت آنها بهره بگیریم

آیت الله حسینی شاهرودی در ادامه با بیان اینکه  انسانهای شیطان صفتی هستند که در طول تاریخ زندگی بشریت همواره عامل ایجاد فساد و گسترش فقر بوده اند گفت: انسان‌هایی که تسلیم شیطان و تحت سلطه شیطان قرار گرفته‌اند از خداوند دور شده‌اند و همین موضوع آنها را به سمت نابودی و فنا می‌کشاند.

وی اظهار کرد: خداوند شیاطین را به دو بخش شیطان انس و جن تقسیم می‌کند و شیاطین جن انسان را وسوسه می‌کنند ولی شیاطین انس برای نابودی انسان برنامه‌ریزی می‌کنند و به صورت سازمان یافته انسان‌ها را به دام می‌اندازند.

نماینده ولی فقیه خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام در طول تاریخ دنبال انحراف و شکست مسلمان‌ها بوده و قرآن هم خیلی به این مسئله پرداخته و انسان را نهی کرده که آنها را به عنوان ولی خود قرار ندهیم.

وی افزود: امروزه نیز دشمنان تلاش می کنند اصول ما را مورد هدف قرار دهند و هیچگاه هم راضی نمی‌شوند مگر اینکه تابع کامل آنها بشویم و از موجودیت و اصل خود دست بکشیم.

آیت الله حسینی شاهرودی تصریح کرد: دشمنان تلاش زیادی کردند که ایران را ناامن کنند اما امروز خود درگیر ناامنی و مشکلات مختلف شده‌اند امروز آمریکا درگیر مشکلات مختلف از جمله ناآرامی در شهرهای خود است.

نماینده مردم کردستان درمجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمنان اصل دین و رهبری را مورد هدف حملات خود قرار داده‌اند اضافه کرد: آنان از هر راهی که برای نفوذ و آسییب زدن به ما وارد شدند ضربه خوردند و نتیجه‌ نگرفتند.

وی اذعان کرد: امروز شیطان بزرگ خود را در برابر ملت ایران شکست خورده می‌داند و مهم‌ترین دلیل این شکست وجود رهبری است که با آن کلام محکم و تدبیر توانسته قدرتمندانه در برابر زیادخواهی ابرقدرت‌ها ایستادگی کرده و توطئه‌ها را به فرصتی برای کشور تبدیل کند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه دشمنان نظام با هدف و برنامه دنبال کوچک کردن ایران به شکلهای مختلف هستند اذعان کرد: کاهش رشد جمعیت، ضعیف کردن اراده ومقاومت جوانان و مردم  دربرابر دشمن و تقسیم وکوچک کردن ایران اسلامی از برنامه های اصلی دشمن است که با تمام توان برای رسیدن به آن هدف به صورت جدی برنامه دارند وهزینه می کنند.

آیت الله حسینی شاهرودی در پایان امر به معروف و نهی از منکر را رسالت همگانی دانست و گفت: همه مسئولین وظیفه دارند در جهت اجرای این فریضه واجب  از امکاناتی که در نظام در اختیار دارند باید به نحو احسن در مسیر امر به معروف و نهی از منکر بهره وآن را درجامعه پیاده کنند.

آخرین کتاب ها