اقتدار و پیشرفت های علمی و نظامی ایران دنیا را مات و مبهم کرده است
1399/5/11
نماینده ولی فقیه در کردستان
اقتدار و پیشرفت های علمی و نظامی ایران دنیا را مات و مبهم کرده است
نماینده ولی‌فقیه در کردستان گفت: اقتدار و پیشرفت های نظامی و علمی ایران دنیا را مات و مبهم کرده است که قدرت و شلیک موشکهای نقطه زن به پایگاه های دشمن نمونه ای از این پیشرفتها است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان, آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی ظهر امروز در دیدار با اعضا و هیئت اندیشه‌ورز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان که به مناسبت سالروز تاسیس این شورا برگزار گردید ضمن تبریک اعیاد خجسته قربان وغدیر و دهه ولایت و امامت اظهارداشت: تاسیس شورای هماهنگی کار ارزشمند و اصولی بود که تا به امروز توانسته در راستای پیشبرد اهداف نظام اسلامی تلاش کند.

وی در ابتداء بااشاره به ایام خجسته ولایت و امامت تصریح کرد: این ایام باید مورد توجه همه مسلمانان قرار بگیرد چون عید قربان آغاز امامت حضرت ابراهیم(ع)  و حضرت موسی بوده است.

نماینده ولی فقیه گفت: جامعه باید از این اعیاد و مناسبت ها درس بگیرد چرا که جایگاه ولایت و رهبری برای همه مسلمانان جنبه الگو و هدایت گری دارد.

وی  در ادامه گفت: نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به دستور امام (ره) تشکیل شد تا همانند دیگر دستگا‌ه‌ها و نهادهای ارزشمند درایام الله ها و مناسبت های ملی ومذهبی وارد صحنه شود همانگونه که در طول چهل سال اخیر برکات زیادی داشته است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: شورای هماهنگی همانطور که از نامش پیداست وظیفه هماهنگی بین دستگاهها و نهادهای انقلابی در ایام الله ها و مناسبت های مختلف در راستای اهداف نظام دارد.

وی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بعد از چهل سال به بلوغ رسیده که باید این بلوغ در جهت ایجاد هماهنگی بیشترو بهتر ظهور و بروز پیدا کند.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با ابراز رضایت مندی از تلاش‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان, بیان داشت: شورای هماهنگی اقدامات بسیار خوبی در راستای پیشبرد اهداف این شورا انجام داده و اگر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مناسبت‌های مختلف منطقه‌ای, ملی و مذهبی  به تبلیغات متناسب با روز و هماهنگی‌های لازم برای برگزاری باشکوه برنامه‌ها بپردازد, نتیجه‌ بسیار موثری خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و هیئت اندیشه ورز باید خیلی قوی تر در میدان و صحنه باشند و انتظار می‌رود همه مجموعه‌ها نیز با این نهاد هماهنگ و در راستای پیشبرد اهداف گام بردارند.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی در بخش دیگری از سخنان خود بااشاره به افول قدرتهای بزرگ دنیا یکی پس از دیگری، به پیشرفت بی نظیر ایران در دنیا اشاره کرد و افزود: آنچه که برای ملت ایران مهم است و این امر مهم باعث پیشرفت و اقتدار بیشتر ما می شود مقاومت و ایستادگی بیشتر در برابر دشمنان است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مقاومت ملت و انقلاب اسلامی ایران تغییراتی در جهان ایجاد کرده است که مسئله را به سمت و سوی جهانی شدن اسلام می برد و کسانی که از انقلاب دور می شوند خودشان ضربه می خورند.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری اذعان داشت: امروز جمهوری اسلامی در بحث پیشرفت به جایی رسیده است که چوانان ما باید افتخار کنند که در کشوری زندگی می کنند که در همه ابعاد علمی و سیاسی، فرهنگی و نظامی پیشرفت های عظیم و چشمگیری داشته است.

آخرین کتاب ها