اعم فعالیت سازمان تبلیغات در بعد فرهنگی می باشد
1399/5/14
نماینده ولی‌فقیه در کردستان
اعم فعالیت سازمان تبلیغات در بعد فرهنگی می باشد
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: بیشتر فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی در بعد فرهنگی می باشد که باید برای مقابله با دشمنان و مدیریت فعالیت‌های فرهنگی دینی تلاش کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌لله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی صبح امروز در جریان دیدار معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی کشور اظهار کرد: در رویکرد جدید سازمان تبلیغات اسلامی اتفاقات و تغییرات ارزشمندی در حال وقوع است.

وی با اشاره به اینکه روحانیون همیشه مرجع دینی و معتمد مردم بوده و هستند، افزود: از آنجا که روحانیون از میان مردم بوده و از خود مردم هستند باید برای گرایش مردم به دین از توان روحانیون بهره برد.

وی خاطرنشان کرد: سازمان تبلیغات رسالت بزرگی برعهده دارد که نه تنها خود در حوزه انتشارات اسلامی، فعالیت‌های قرآنی، تبلیغات دینی کار کند، باید در راستای ورود روحانیون به فعالیت‌های فرهنگی دینی و پوشش دادن مناطق مختلف تلاش کند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید بر اینکه سازمان تبلیغات اسلامی باید از ظرفیت مساجد، فضای مجازی، روحانیون مستقر و ماموستاها استفاده کند، اعلام کرد: این سازمان باید در حوزه فضای مجازی هم فعال‌تر باشد و دامنه ارتباطات خود را بیشتر کند.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی عنوان کرد: علاوه بر ایجاد فضایی برای روحانیون شرایط حضور روحانیون در صحنه را برای تبلیغ دین باید فراهم کنیم.

وی اضافه کرد: باید سازمان برنامه‌هایی داشته باشد تا بتواند در شرایط بحرانی از حضور روحانیون بهره ببرد که این مهم نیاز به برنامه‌ریزی، پیش‌بینی بودجه و پشتیبانی‌هایی از جمله تعامل با ستاد اجرایی است که باید مورد توجه قرار دهد.

وی بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی باید مدافع امور دینی، مدافع طلبه‌ها، هنرمندان صاحب آثار ارزشمند هنری و غیره باشد تا دشمن نتواند افکار هنرمندان و سایر اقشار در عرصه تبلیغ دینی را به بیراهه ببرد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه دشمن از فعالیت نظامی نا امید شده است، افزود: اکنون سازمان تبلیغات اسلامی خط مقدم فرهنگی است که باید برای مقابله با دشمنان و مدیریت فعالیت‌های فرهنگی دینی فعالیت کند.

آخرین کتاب ها