مسئولین نباید وظیفه خود را به مردم کردستان فراموش کنند.
1399/5/14
نماینده ولی‌فقیه در کردستان
مسئولین نباید وظیفه خود را به مردم کردستان فراموش کنند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان یکی از ویژگیهای ملت ایران مقابله و مقاومت در برابر دشمن برشمرد و افزود: مسئولین نباید وظیفه خود را به این ملت مقاوم فراموش کنند و به خصوص مردم خون گرم و باصفای کردستان که سال های سال و در طول جنگ تحمیلی به صورت مستقیم درگیر جنگ بودند و با تمام توان در برابر دشمن متجاوز ایستادند و از وطن خویش دفاع کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی  صبح امروز دردیدار با مدیران و معاونین  تامین اجتماعی  نیروهای مسلح دجا استان ضمن تبریک اعیاد قربان وغدیر ودهه خجسته ولایت و امامت اظهارداشت: خداوند به همه ما توفیق دهد  تا بتوانیم رسالت خود را که همان خدمتگذاری به مردم است به انجام رسانیم.


وی تصریح کرد: بعد از قرنها که نظام امامت و رهبری حاکمیت یافته و در اوج قدرت و عظمت است و تا به امروز توانسته اقتدار خود را به جهانیان نشان داده امیدوارم ما هم هرکدام به سهم خود در این پیشرفت سهیم باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان  یکی از ویژگیهای ملت ایران مقابله و مقاومت در برابر دشمن برشمرد و افزود:مسئولین نباید وظیفه خود را به این ملت مقاوم فراموش کنند و به خصوص مردم خون گرم و باصفای کردستان که سال های سال و در طول جنگ تحمیلی به صورت مستقیم درگیر جنگ بودند و با تمام توان در برابر دشمن متجاوز ایستادند و از وطن خویش دفاع کردند.

وی اذعان داشت: مردم کردستان به تبعیت از بزرگان دین شان همچون امام شافعی، محب و عاشق اهل بیت(ع) هستند و در طول تاریخ کردستان و مردمان آن محل امنی برای اهل بیت و نوادگان آنها بوده است.

حضرت آیت الله حسینی شاهرودی به تلاش دشمن برای دلسرد کردن مردم از نظام و خدمات آن اشاره کرد و گفت: امروز همه ما شاهد سعی و تلاش نظام برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مردم هستیم اما دشمن تلاش می کند این مردم را عصبانی کند و سعی بر این دارد که این خدمات به مردم داده نشود و ملت در سختی و مشکلات بیافتند.

وی در ادامه به ولایت و امامت مختص اهل بیت اشاره کرد و گفت: بحث ولایت و امامت اینطوری نبوده که هر کسی بخواهد امام شود اینها انتخاب شوندگان خدا هستند که پس از آزمایشات مکرر و سختی که داشتند سربلند و پیروز بیرون آمدند.

نماینده ولی فقیه در کردستان آزمایش خدا همگانى دانست و افزود:  گذشته از بزرگان دین  تک تک مردم نیز از طرف خداوند هرکدام به نحوی مورد آزمایش قرار می گیرند همانا آزمایش‌های گوناگون، فراز و نشیب‌ها و سختی‌های زندگی، سبب ایجاد روحیه مقاومت و پیروزی می شود که نیروهای مسلح ما در جنگ که خود یه آزمایش الهی بود با تحمل سختی ها و صبر و پایداری در برابر کفار به پیروزی رسیدند.

آخرین کتاب ها