مرزبانان، سربازان امام زمان (عج) هستند
1399/6/3
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان
مرزبانان، سربازان امام زمان (عج) هستند
نماينده ولي فقيه در استان کردستان گفت: شما مرزبانان با الهام از مکتب عاشورا و پايبندي به اصل ولايت مطلقه فقيه و گوش به فرمان مقام عظماي ولايت، سربازان خوبي براي امام زمان (عج) خواهيد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آيت الله سیدمحمد حسيني شاهرودي در دیدار با کارکنان مرزبانی استان کردستان، گفت: خدا را شاکرم در دهه محرم الحرام در جمع عزيزاني حاضر شده ام که با تمام وجود، گوش به فرمان فرامين مقام عظماي ولايت هستند و در مسير ولايت گام بر مي دارند.

وی با اشاره به نقش ولایت فقیه در موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران، افزود: مسير ولایت، مسير سعادت است و شما مرزبانان با اجرای فرامین مقام معظم رهبری، در مسیر مکتب سرور و سالار شهیدان امام حسين (ع) گام بر مي‌داريد.

نماينده ولي فقيه در استان کردستان ادامه داد: عاشورا يک تابلوي هنري انساني است که قرآن، دين و ارزش‌هاي انساني، ديني، فکري و اخلاقي در آن تجلي پيدا کرده و حاوي همه ارزش هاي الهي است.

آیت الله حسینی شاهرودی تصریح کرد: من شاهد و ناظر هستم که مرزبانان و مرزداران در چه شرايط سخت جغرافيايي و آب و هوايي از مرزهاي ايران اسلامي با حداقل امکانات رفاهي و زيستي حراست مي کنند و به يقين مي گويم راه امام حسين (ع) همين راهي است که شما امروز در آن گام نهاده‌ايد.

وی با بیان اینکه افتخار می‌کنم يک مرزبان باشم، اظهار داشت: وقتي در جمع شما مرزبانان حاضر مي‌شوم به خود مي بالم و افتخار مي کنم که در اين محفل هستم.

نماينده ولي فقيه در استان کردستان خاطرنشان کرد: اميدوارم شما مرزبانان با الهام از مکتب عاشورا و پايبندي به اصل ولايت مطلقه فقيه و گوش به فرمان مقام عظماي ولايت، سربازان خوبي براي امام زمان (عج) باشید.

آخرین کتاب ها