نیروهای انتظامی و پلیس راهور به مردم خدمت صادقانه می کنند
1399/6/5
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان
نیروهای انتظامی و پلیس راهور به مردم خدمت صادقانه می کنند
وی با بیان اینکه مردم قدردان زحمات و تلاش های مجموعه نیروی انتظامی هستند، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی و راهوراز آبروی خوبی نزد مردم برخوردار بوده و این به واسطه خدمت صادقانه این نیرو به شهروندان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سید محمد  حسینی  شاهرودی  در دیدار با فرمانده انتظامی استان و پرسنل راهور شهرستان سنندج، ضمن تسلیت به مناسبت ایام  سوگواری شهادت  سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و همچنین تبریک هفته دولت با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر "رجایی و باهنر"، اظهار داشت: از خداوند می خواهیم به شما عزیزان در نیروی های راهور توفیق بدهد تا بتوانید خدمات بهتری به مردم عزیز ارائه دهید، هرکس در هر مسئولتی باید خدمت خود را به خوبی انجام دهد.

وی  با  بیان اینکه مردم  قدردان زحمات  و تلاش های  مجموعه نیروی انتظامی هستند، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی و راهوراز آبروی خوبی نزد مردم برخوردار بوده و این به واسطه خدمت صادقانه این نیرو  به شهروندان است.

آیت الله  حسینی شاهرودی با  اشاره  به ناامنی های موجود در کشورهای همسایه، گفت:  این در حالی است که کشور ما سراسر در امنیت بوده و این امنیت به برکت اقتدار نیروی انتظامی است.

وی با تاکید بر اینکه تلاش برای تأمین امنیت این استان تضمین کننده امنیت کشور است، افزود: امنیتی که در استان شاهد هستیم نتیجه مجاهدت و تلاش های خالصانه مجموعه نیروهای انتظامی  است که این خود بسیار جای تقدیر دارد.

نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری با  بیان اینکه  امنیت در انواع مختلف  حاصل  می شود، گفت: یک بخش امنیت جانی مردم که جانشان به خطر نیفتد و مشکلی برای آنها  به  وجود  نیاید به واسطه تلاش شبانه روزی کارکنان  پلیس راه و راهور است.

نماینده  ولی فقیه  در استان با اشاره به ا ینکه کار هر چه سخت تر باشد، اجر آن بالاتر است افزود:  کار پلیس دارای اجر فراوان می باشد و زمانی که  کسی را از خطری که در کمین اوست با  خبر می کنید این امر خدمتی برای آنها و جامعه محسوب می شود.

وی  زحمات پلیس را مجاهدت دانست و افزود:  کسانی  که  با  سرعت  غیر مجاز  جان خود  و  دیگران را  به  خطر  می اندازند و  در بعضی  مواقع از  شما  انتقاد  می کنند  شماها باید با صبوری و متانت که همان مجاهدت است برخورد کنید و از مدار عدالت نیز خارج نشوید.

نماینده  ولی فقیه  با  اشاره به سختی ها  و مشکلات  خاص  مأموریت های  پلیسی در این استان اظهار داشت: نگاه خدایی و عبادی کارکنان انتظامی استان این سختی ها را برای آنها  شیرین کرده و  قطعا خدمت به  مردم رضایت  خداوند را به دنبال خواهد داشت.

آیت الله  حسینی شاهرودی  با  تقدیر از  تلاش شبانه روزی  پلیس در برقراری امنیت  و آرامش  برای شهروندان؛ کاهش  وقوع  سوانح  جاده ای در سطح استان را  مرهون  تلاش های  جهادی  و  مدیریت  خوب پلیس راهور دانست.

آخرین کتاب ها