توليد ثروت و معيشت مردم اولويت استاندار جديد کردستان باشد
1396/7/26
بیانات نماینده ولی فقیه در مراسم معارفه استاندار جديد کردستان
توليد ثروت و معيشت مردم اولويت استاندار جديد کردستان باشد
نماينده ولي فقيه در استان کردستان گفت: توليد ثروت و معيشت مردم و اشتغال بايد در اولويت اول استاندار باشد و وجود استاندار جهادي نياز امروز استان کردستان است.

توليد ثروت و معيشت مردم اولويت استاندار جديد کردستان باشد

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دفتر نماينده ولي فقيه در استان کردستان، آيت‌الله سيدمحمد حسيني‌شاهرودي صبح امروز در مراسم معارفه استاندار جديد کردستان که با حضور وزير کشور در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: اين مسئوليت‌ها را بايد با چشم يک فرصت و نعمت الهي که خداوند در اختيار ما قرار داده است از آن بهترين استفاده کنيم.

وي با بيان اينکه شکر نعمت اين است که انسان از آن نعمت به بهترين شيوه استفاده کند، گفت: امام حسين مي‌فرمايند مردم به شما نياز دارند و شما مي‌توانيد با خدمت به مردم نيازمندي‌هاي آنها را جواب دهيد.

نماينده ولي فقيه در استان کردستان خطاب به استاندار جديد استان افزود: اينکه شما انتخاب شديد که در مسئوليتي به مردم خدمت کنيم اين نعمت الهي است که خداوند در اختيار شما قرار داده است.

وي با تاکيد بر اينکه نبايد از اين نعمت‌ها خسته شد، اظهار کرد: براي اينکه در اين راه خسته نشويم بايد مديريت جهادي داشته باشيم چون مديريت جهادي موجب مي‌شود شب و روز نشناسيم.

حسيني‌شاهرودي با اشاره به اينکه کارها بايد به اهلش سپرده شود، اظهار کرد: اگر کارها را به دست اهلش نسپاريم فرداي قيامت بايد در برابر خدمتي که انجام نشده پاسخگو باشيم.

وي تصريح کرد: اين مسئوليت‌ها امانتي است که بايد آن را به دست اهلش بسپاريم تا خروجي لازم را شاهد باشيم.

نماينده ولي فقيه در استان کردستان با بيان اينکه خواسته ما نيرويي از خود استان بود که خوشبختانه تحقق پيدا کرد، گفت: توليد ثروت و معيشت مردم و اشتغال بايد در اولويت اول استاندار باشد و وجود استاندار جهادي نياز امروز استان کردستان است.

وي با قدرداني از استاندار قبلي در بحث توجه به زيرساخت‌ها در استان، گفت: به موضوع زيرساخت‌ها در دولت گذشته توجه خوبي صورت گرفت.

نماينده ولي فقيه در استان کردستان گفت: کردستان از ظرفيت‌هاي زيادي برخوردار است که استاندار جديد بايد به اين ظرفيت‌ها در راستاي ايجاد اشتغال در استان اهتمام ورزد.

وي از استاندار جديد کردستان به عنوان انساني جهادي و داراي فکر اقتصادي نام برد و اظهار داشت: دو موضوع اشتغال و معيشت مردم در اولويت کاري استاندار جديد باشد.

حسيني‌شاهرودي افزود: رعايت عدالت در خدمات‌رساني و توسعه کشور و استان به صورت متوازن بايد مورد توجه قرار گيرد و در اين راستا با برنامه‌ريزي گام برداريم.

وي با بيان اينکه کردستان در بسياري از شاخص‌ها نسبت به ميانگين کشوري جلوتر است، گفت: بايد در مباحثي که از ميانگين کشوري عقب‌ هستيم بيشتر مورد توجه قرار گيرند.

حسيني‌شاهرودي اظهار کرد: مسوولان ما وظيفه دارند بستر رشد ديني را در جامعه ايجاد و بايد زمينه را براي توجه بيشتر مردم به مباحث ديني که جزء فرهنگ اسلام است فراهم سازند.

 


آخرین کتاب ها