جابه جايي تروريست و شهداي ترور هدف اصلي امروز دشمنان است
1396/9/27
يادواره 1870 شهيد ترور استان کردستان
جابه جايي تروريست و شهداي ترور هدف اصلي امروز دشمنان است
نماينده ولي فقيه در استان کردستان با بيان اينکه آنچه بحث مهم امروز است و دنيا دارد از آن سواستفاده مي‌کند تلاش براي عوض کردن جاي شهيد و تروريست است، گفت: از جنبه سياسي، تبليغي و غيره در بحث شهداي ترور بايد کار کنيم و در اين راستا با جديت هرچه بيشتر بايد تلاش شود.

نماينده ولي فقيه در کردستان:

جابه جايي تروريست و شهداي ترور هدف اصلي امروز دشمنان است

نماينده ولي فقيه در استان کردستان با بيان اينکه آنچه بحث مهم امروز است و دنيا دارد از آن سواستفاده مي‌کند تلاش براي عوض کردن جاي شهيد و تروريست است، گفت: از جنبه سياسي، تبليغي و غيره در بحث شهداي ترور بايد کار کنيم و در اين راستا با جديت هرچه بيشتر بايد تلاش شود.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دفتر نماينده ولي فقيه در کردستان، آيت‌الله سيدمحمد حسيني‌شاهرودي صبح امروز در يادواره 1870 شهيد ترور استان کردستان که هم‌اکنون در تالار مولوي دانشگاه کردستان در حال برگزاري است، اظهار کرد: شهادت بابي از درهاي بهشت است و شهدا اولياي خاص خدا هستند که به تبعيد امام راحل در جايگاه ويژه‌اي نزد خدا از روزي معنوي برخوردار هستند و دستشان در امور دنيا و آخرت باز است.

وي تصريح کرد: امروز کشور ايران در امنيت کامل است و به عزت و عظمت رسيده که در هر جاي جهان به کمک مسلمانان مي‌شتابد و اين به برکت رهبري رهبر فرزانه و حضور مردم است.

نماينده ولي فقيه در استان کردستان با بيان اينکه آنها همواره در تلاش بودند که ايران را منزوي کنند، گفت: تمام کساني که به نحوي نمي‌خواستند و قدرت ايران و ديدگاه اين نظام را قبول نداشتند امروز عجز دشمنان براي جهانيان مشهود است و اکنون اين افراد نظام را قبول دارند.

شاهرودي با بيان اينکه جبهه مقاومت در حال توسعه و رسيدن به اهداف بزرگتري است، گفت: اين به برکت خون شهدا به ويژه شهداي ترور به عنوان نخستين شهداي اين مرز و بوم است.

نماينده ولي فقيه در کردستان گفت: يکي از توفيقات استان کردستان همين است که مراسماتي که به ياد شهدا برگزار مي‌شود هميشه مملو از جمعيت و با استقبال با شکوه مواجه است و اين نشان از قدرداني مردم از شهدا است.

وي تصريح کرد: امروز روز 27 آذر بايد به روان شهيد مفتح شهيد حوزه و دانشگاه درود بفرستيم و همين طور به روان پاک شهيد بزرگوار هاشمي‌نژاد که صداي اسلام و انقلاب در عصر غربت انقلاب بود و توانست اثر بسيار ارزشمندي بگذارد.

وي افزود: دشمنان مي‌دانستند چه شخصيت‌هايي را بايد از انقلاب بگيرند و خوشبختانه امروز اين بنياد هابليان تشکيل تا اين شهدا و مظلوميت آنان را بيان کند.

نماينده ولي فقيه در کردستان با بيان اينکه شهداي کردستان همه مظلوم هستند ولي اين شهدا از ساير شهدا مظلوم‌تر هستند، گفت: سلطنت و حاکميت که بايد خون اين‌ها را حافظ و هم ياد و نام آنها با برگزاري اين يادواره‌ها گرامي داشته شود و جنايتکاران به سزاي اعمال خود برسند.

وي گفت: خدا مي‌فرمايد اگر دشمن خدعه و نيرنگ و توطئه و مکري دارد، کاري مي‌کنم به وسيله مومنين اين‌ها به بيچارگي و خفت برسند.

ايشان با بيان اينکه دشمنان ايران نوکري آمريکا، اسرائيل، غرب و شرق و غيره را پذيرفتند، گفت: اين‌ها هر جنايتي را مرتکب مي‌شوند اين‌ها با وجود تمام توطئه‌ها به ذلت رسيدند.

نماينده ولي فقيه در کردستان اضافه کرد: اين مسئوليت ما را کم نمي‌کند، بايد از طريق قانوني و تشکيلات بين‌المللي مطالبه‌گر باشيم چرا که 17 هزار شهيد ترور آمار کمي نيست.

وي افزود: از جنبه سياسي، تبليغي و غيره در بحث شهداي ترور بايد کار کنيم و در اين راستا با جديت هرچه بيشتر بايد تلاش شود.

نماينده ولي فقيه  از سپاه و تمام دستگاه‌هايي که مسئوليت برگزاري يادواره‌ها به ويژه کنگره 5 هزار و 400 شهيد استان تقدير کرد و گفت: آنچه بحث مهم امروز است و دنيا دارد از آن سواستفاده مي‌کند در تلاش براي عوض کردن جاي شهيد و تروريست است.

نماينده ولي فقيه در کردستان با بيان اينکه تلاش بيشتري در سطح بين‌المللي در بحث شهداي ترور و بيان واقعيت‌ها در اين زمينه امري ضروري است، گفت: نبايد به راحتي از کنار اين مسئله بگذريم.

وي افزود: در اسلام ترور و لفظ ترور نداريم و اين دين الهي ترور را کاري غيرشرعي مي‌داند اين مسائل بايد تبيين و مظلوميت شهداي ترور اطلاع‌رساني و در سطح بين‌المللي مطالبه‌گري شود.

ايشان در پايان از راه‌اندازي دبيرخانه بنياد هابيليان در استان خبر داد و گفت: نخستين کار آن کتابي بود که در زمينه شهدا تدوين و خوشبختانه امروز در اين مراسم رونمايي شد.

یادواره شهدای ترور استان کردستان با حضور دبیر شورای امنیت ملی دریابان شمخانی و مدیر موسسه هابیلیان در دانشگاه کردستان تالار مولوی 27آذر ماه برگزار شد.

پايان خبر/


آخرین کتاب ها