زمينه فعاليت پيشکسوتان در بخش خصوصي فراهم شود/ايجاد بستر اشتغال براي فرزندان پيشکسوتان
1396/9/28
گردهمايي بزرگ پيشکسوتان جهاد و شهادت
زمينه فعاليت پيشکسوتان در بخش خصوصي فراهم شود/ايجاد بستر اشتغال براي فرزندان پيشکسوتان
پيشکسوتاني که امروز دور هم جمع شده‌اند به تعبير قرآن، انسان‌هاي با ارزشي هستند.

نماينده ولي فقيه در استان کردستان:

زمينه فعاليت پيشکسوتان در بخش خصوصي فراهم شود/ايجاد بستر اشتغال براي فرزندان پيشکسوتان

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر نماينده ولي فقيه در کردستان، آيت‌الله سيدمحمد حسيني‌شاهرودي بعد از ظهر امروز در دومين گردهمايي بزرگ پيشکسوتان جهاد و شهادت که با حضور دريابان علي شمخاني در مرکز بزرگ اسلامي غرب کشور برگزار شد، اظهار کرد: پيشکسوتاني که امروز دور هم جمع شده‌اند به تعبير قرآن، انسان‌هاي با ارزشي هستند.

وي تصريح کرد: قرآن مي‌فرمايد کساني که در آن زمان که اسلام غريب بود و مشکل داشت هرچه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و به دين کمک کردند انسان‌هاي خوبي هستند و آنهايي که بعدا آمدند نيز انسان‌هاي خوبي هستند و خداوند وعده خوبي به آنها داده است.

وي با بيان اينکه کساني که در دوران سخت دفاع مقدس و حتي قبل از آن از جان خود در راه دفاع از نظام گذشتند مورد توجه خداوند هستند، گفت: کساني که شهيد نشدند و ماندند تا اسلام و نظام را ياري کنند، آنان نيز نزد خداوند داراي اجر عظيم هستند.

نماينده ولي فقيه در استان کردستان خطاب به پيشکسوتان، اضافه کرد: شما که وظيفه و مسئوليت خود را در قبال اسلام و نظام خوب انجام داديد بايد تبريک گفت چرا که شما با اين رويه به درجه پيشکسوتي درآمديد.

نماينده ولي فقيه در استان کردستان با بيان اينکه بنده نيز جزو همين پيشکسوتان هستم، گفت: اينها زماني فعاليت‌هاي زيادي داشتند و کار و اشتغالشان بسيار سخت و بيش از درآمد آنان بود.

حسيني‌شاهرودي بکارگيري پيشکسوتان در بخش‌هاي خصوصي را ضروري دانست و تصريح کرد: با بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي مختلف بايد بحث اشتغالزايي فرزندان پيشکسوتان را پيگيري کرد.

نماينده ولي فقيه در استان کردستان با باين اينکه مسئله و مشکل اصلي اين پيشکسوتان وضعيت معيشت آنها بوده و ضروري است در بخش‌هاي خصوصي زمينه فعاليت اين افراد و خانواده‌هايشان را فراهم کنيم، عنوان کرد: باتوجه به ابلاغيه جديدي عدم استفاده از بازنشستگان در بخش‌هاي دولتي بايد از اين ظرفيت ارزشي در بخش خصوصي استفاده شود.

انتهاي پيام/


آخرین کتاب ها