دشمنان در فتنه 88 اصل نظام را هدف قرار داده بودند
1396/10/10
سالروز گرامي داشت حماسه 9 دي
دشمنان در فتنه 88 اصل نظام را هدف قرار داده بودند
نماينده ولي فقيه در کردستان با اشاره به اينکه بحث تقلب بهانه بود و اصل نظام هدف اصلي دشمنان در فتنه 88 در کشور بود، گفت: تقلب بهانه‌اي بود که با تکيه بر آن دنبال ايجاد تغيير و ضربه اساسي به نظام اسلامي بودند.

نماينده ولي فقيه در کردستان:

دشمنان در فتنه 88 اصل نظام را هدف قرار داده بودند/9 دي 88 نمود واقعي اوج بصيرت ملت ايران بود

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر نماينده ولي فقيه در کردستان، آيت‌الله سيدمحمد حسيني‌شاهرودي صبح امروز در سالروز گرامي داشت حماسه 9 دي در سالن آزادي سنندج با گرامي داشت حماسه 9 دي 88 اظهار کرد: ملت غيور و انقلابي ايران در نهم دي‌ماه سران فتنه و فتنه‌گران را به زباله‌دان تاريخ ريختند و الان با گذشت هشت سال از آن روز تاريخي مردم پرشورتر از آن دوران در اين مراسم حضور پيدا کرده‌اند.

وي با بيان اينکه انقلاب ديگري در نهم دي‌ماه 88 در ايران اسلامي اتفاق افتاد، گفت: قرآن کريم همواره مومنين و مسلمانان را به هجمه‌ها و توطئه‌هاي دشمنان هشدار مي‌دهد.

نماينده ولي فقيه در کردستان تصريح کرد: خداوند در قرآن مي‌فرمايد دشمنان دست از دشمني بر نمي‌دارند تا زماني که شما تابع آنها شويد.

حسيني‌شاهرودي با اشاره به اينکه توطئه‌هاي دشمنان عليه انقلاب اسلامي از همان آغاز پيروزي انقلاب شروع شد، گفت: دشمنان در هشت‌ سال جنگ تحميلي با تمام توان و حمايت بسياري از سران ظلم به ميدان آمد.

به گفته وي، مزدوران دشمنان از همان آغازين روزهاي انقلاب به ميدان آمدند و هر نوع توطئه‌اي را عليه ملت ايران پياده کردند.

وي اذعان داشت: اتفاقات سال 88 يک فتنه به تمام معنا بود، چون فتنه به صورتي است که بسياري از افراد نمي‌توانند آن را تشخيص دهند و به همين دليل همراه فتنه مي‌شوند.

نماينده ولي‌فقيه در استان کردستان اظهار داشت: زماني که جامعه مي‌بينند حتي افرادي که زماني با انقلاب و در پيروزي انقلاب تاثيرگذار بوده‌اند با موج فتنه همراه مي‌شوند قدرت تشخيص براي افراد کم مي‌شود.

حسيني‌شاهرودي با اشاره به اينکه بحث تقلب بهانه بود و اصل نظام هدف اصلي دشمنان در فتنه 88 در کشور بود، گفت: تقلب بهانه‌اي بود که با تکيه بر آن دنبال ايجاد تغيير و ضربه اساسي به نظام اسلامي بودند.

به گفته وي، دشمنان در طول تاريخ بسياري از کشورها را با همين انقلاب‌هاي رنگين تغيير دادند و در سال 88 نيز دشمنان قصد داشتند با جنبش سبز انقلاب ايران را ساقط کنند.

نماينده ولي‌فقيه در استان کردستان با بيان اينکه 17 سفارتخانه براي دامن‌زدن به فتنه 88 در ايران کار مي‌کردند، گفت: در برخي از کشورها دفتر مخصوص براي برنامه‌ريزي در اين حوزه داشتند.

حسيني‌شاهرودي تصريح کرد: بسياري از رسانه‌هاي مطرح جهان در اختيار اين فتنه قرار گرفت و به شکل ويژه روي برنامه‌هاي آن کار مي‌کردند.

نماينده ولي‌فقيه در استان کردستان گفت: فضاي مجازي در زمان فتنه و حتي بعد از آن در اختيار فتنه‌گران قرار گرفت کما اينکه بسترسازي‌هاي زيادي از سوي دشمنان انقلاب قبل از شکل‌گيري اين فتنه آماده شد.

وي اضافه کرد: 40 نشست تخصصي براي پايه‌ريزي و اجراي اين فتنه در کشورهاي مختلف برگزار شد و نقشه‌ها به صورت کاملا کارشناسي بود.

حسيني‌شاهرودي افزود: دشمنان به اين موضوع مهم که اين انقلاب نظام الهي است و خداوند از آن پشتيباني مي‌کند توجه نکردند و به همين دليل شکست خوردند.

نماينده ولي فقيه در استان کردستان اضافه کرد: 9 دي جلوه نصرت و لطف خدا به ملت ايران است که دشمنان آن را با چشمان خود ديدند.

وي اذعان داشت: انقلابي که در راس آن ولايت فقيه قرار گرفته قطعا با توطئه‌هاي دشمنان خدشه‌دار نخواهد شد و وجود چنين پشتوانه عظيم و ولايتمداري ملت ايران مانع از رسيدن دشمنان به اهدافشان شد.

حسيني‌شاهرودي اضافه کرد: بصيرت و بصيرت‌افزايي مسئله‌اي بود که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکيد داشتند و اين نگاهي بود که از قرآن گرفته شده است.

نماينده ولي فقيه در استان کردستان گفت: ما بايد به وجود چنين رهبري آگاه و مسلط به مسائل روز افتخار کنيم.

وي با بيان اينکه 9 دي 88 نمود واقعي اوج بصيرت ملت ايران بود، گفت: ملت ايران با بصيرت تمام به صورت خودجوش به ميدان آمدند و دشمن و توطئه‌هاي آنان را نقش بر آب کردند.

حسيني‌شاهرودي اظهار داشت: وقتي مردم ديدند که اين جريان تفرقه و توطئه‌گر حتي مقدسات اسلام را مورد هجمه قرار مي‌دهند به ميدان آمدند و همين حضور دشمن‌شکن توطئه را خاموش کرد و موجب ياس و نااميدي دشمنان شد.

نماينده ولي‌فقيه در استان کردستان به تحريم‌هاي دشمنان عليه ايران نيز گريزي زد و گفت: دشمنان وقتي از فتنه 88 نااميد شدند به بحث تحريم‌هاي اقتصادي روي آوردند.

وي اضافه کرد: امروز دشمنان با تمام توان دنبال فتنه‌هاي جديد عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي هستند و بايد با هوشياري تمام در مقابل آنان ايستادگي کنيم.

 

نماينده ولي‌فقيه در استان کردستان اظهار داشت: مردم بايد در ميدان باشند و گاهي مسائل را تذکر دهند تا مسوولان با هوشياري بيشتري در مسير خدمت به مردم حرکت کنند.

حسيني‌شاهرودي ادامه داد: مسولان وقتي فرهنگ مملکت را رها کردند مردم و بسيجيان ورود پيدا کردند و مردم ايران اسلامي همواره ثابت کرده‌اند هر زماني که نياز بوده به ميدان آمده‌اند.

انتهاي پيام/


آخرین کتاب ها