داد و فرياد امروز آمريکا از سرعجز است/آمريکا در موضع ضعف قرار گرفته است
1396/10/24
دیدار با فرماندهان و کارکنان نيروي انتظامي استان
داد و فرياد امروز آمريکا از سرعجز است/آمريکا در موضع ضعف قرار گرفته است
نماينده ولي فقيه در استان کردستان، داد و فرياد آمريکا را از سرعجز خواند که امروز در موضع ضعف قرار گرفته است.

نماينده ولي فقيه در کردستان

داد و فرياد امروز آمريکا از سرعجز است/آمريکا در موضع ضعف قرار گرفته است

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر نماينده ولي فقيه در کردستان، آيت‌الله سيدمحمد حسيني‌شاهرودي در ديدار با فرماندهان و کارکنان نيروي انتظامي استان کردستان، اظهار کرد: مردم اين استان با بصيرت، آگاهي و وفاداري با شناخت دقيق و به موقع دشمن، راه خود را از دشمنان جدا مي‌کنند.

وي تصريح کرد: مردم اين استان با بصيرت ثابت کرده‌اند که نه تنها در مسير دشمن کاري نمي‌کنند بلکه در کمک به نيروهاي انقلاب از هيچ تلاشي دريغ نمي‌کنند.

نماينده ولي فقيه در کردستان با بيان اينکه بايد خداوند را شاکر باشيم که در زماني و در نظامي زندگي مي کنيم که دين اسلام در آن حاکم است، گفت: دين اسلام به انسان عظمت و اقتدار مي‌دهد و پيروان اين دين چون در راه خدا گام بر مي‌دارند در مقابل هيچ قدرتي سر فرود نمي آورند و هرگز تسليم دشمن نمي شوند.

وي اذعان داشت: بايد خدا را شکر کنيم که در زماني زندگي مي‌کنيم که زمان انقلابي است که به دست بزرگ مرد تاريخ از نسل ابراهيم در ايران به وجود آمده است.

وي به فرمايشات مقام معظم رهبري در 19 دي ماه جاري اشاره کرد و خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند خداوند ياري مي‌کند و اين را همه مي‌بينيم و اين چيزي نيست که ديده نشود.

نماينده ولي فقيه در کردستان اضافه کرد: در شرايط اخير کشور دشمنان هجمه‌ها و برنامه ريزي‌هاي زيادي عليه ملت ايران کردند اما چون خدا خواست مکرشان به خودشان بازگردانده شد.

وي تصريح کرد: دشمنان تمام تلاش خود را براي ايجاد سد در برابر روند رو به رشد انقلاب کردند ولي به هيچ نتيجه‌اي نرسيدند.

وي با بيان اينکه گرفتن استقلال کشورها هدف اصلي استکبار است، گفت: تبديل جهان به دو ابر قدرت شرقي و غربي و قرار گرفتن کشورها زير سلطه اين دو ابرقدرت هدف اصلي استکبار بود که ايران اسلامي با اقتدار اين معادله را به هم زد.

نماينده ولي فقيه در کردستان تصريح کرد: تلاش در راستاي ترويج و سيطره فرهنگ شيطاني و غربي در همه جهان از ديگر اهداف دشمنان اسلام بود که به صورت گسترده دنبال مي‌شود.

وي با بيان اينکه دشمنان اسلام در صدد گسترش فساد و از هم پاشاندن خانواده‌ها هستند، اظهار کرد: افزايش گرايش به مواد مخدر براي از بي‌خود کردن انسان‌ها و ترويج مسائل غيراخلاقي از هدف‌هاي اصلي امروز دشمنان براي ضربه زدن به کشورها و ملت‌هاي مختلف است.

وي با بيان اينکه لطمه به اقتصاد و اشتغال کشور هدف اصلي آمريکا از تحريم‌هاي چند ساله براي فشار آوردن به مردم است، گفت: دشمنان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند که حتي نفت ايران به فروش نرسد و با اين کار به نوعي فشار اقتصادي به کشور وارد کند.

نماينده ولي فقيه در کردستان اذعان کرد: شبکه‌هاي اجتماعي يکي ديگر از بسترهايي بود که دشمنان براي ايجاد آشوب و اغتشاش از آن استفاده مي‌کردند.

وي با بيان اينکه يکپارچه کردن فرهنگ‌ها و زيرنظر استکبار جهاني هدف اصلي ابرقدرت‌ها است، گفت: فرهنگ‌هاي کهن با اين روش فداي يک فرهنگ منحط و بي‌ارزش شد.

وي با اشاره به نقش ايران در مقابله با دشمنان و نجات جهان اسلام از دست داعش گفت: داعش هم که مسلمانان و انسان‌ها را به خاک و خون مي‌کشيد و قصد تسلط بر کشورهاي اسلامي را داشت به دست سرداران ايراني شکست خوردند.

نماينده ولي فقيه در کردستان اضافه کرد: داعش توطئه‌ دشمنان بود که قصد گرفتن کشورهاي اسلامي مختلف را از طريق داشتند اما چون خدا خواست توطئه آنان نقش برآب شد.

وي با بيان اينکه اقدامات مختلف آمريکا عليه ايران شکست خورده است، گفت: الان آمريکا درمانده شده است و نه حرف و نه سلاح و تدبيرش در منطقه قابل قبول نيست.

وي اضافه کرد: داد و فرياد امروز آمريکا از سرعجز است چرا که اگر قدرت داشت نيازي به داد و فرياد و اينگونه برخوردها نبود.

نماينده ولي فقيه در کردستان اضافه کرد: آمريکايي که قصد داشت ايران را به انزوا بکشاند امروز خود در حاشيه قرار گرفته و حتي در اداره کشورش با مشکل مواجه است.

وي با بيان اينکه براي قدس که مقابله دو تا تفکر بود تنها ايران اسلامي بود که گفت مذاکره به هيچ وجه معنا ندارد و قدس مال فلسطين است، افزود: 14 کشور ديگر هم پشت اين موضع ايران را گرفتند و آمريکا تنها ماند.

نماينده ولي فقيه در کردستان خاطرنشان کرد: کارهايي که امروز آمريکا عليه ايران انجام داده در حد کشوري نيست که ادعاي حکومت جهاني دارد و اين بيانگر ندامت و ناکامي اين کشور است.

وي با تاکيد بر اينکه امروز آمريکا در يک موضع ضعف قرار گرفته است، گفت: اين بخاطر اين است که امت اسلام امت واحد و بصير است.

به گفته وي، امروزدشمن به خوبي قابل شناسايي است و هر کس دشمن را شناخت و در مقابل آن ايستاد به سربلندي و سرافرازي مي‌رسد.

 

وي با بيان اينکه ملت ايران به دليل ايستادگي در برابر ظلم هر روز قدرتمندتر مي‌شود، گفت: امروز ايران به قدرتي رسيده که تمام دشمنان در برابرش سر تعظيم فرود آورده و بسياري از همين کشورها که ادعاي قدرت داشتند، مانايي خود را در گرو در کنار ايران بودن مي‌دانند.

نماينده ولي فقيه در کردستان اذعان داشت: امروز فردي مانند پوتين به اين نتيجه رسيده است که براي ماندن کشورش در قدرت بايد از سياست‌هاي رهبر ايران تبعيت کند.

وي با اشاره به اينکه اين پيشرفت و قدرتي که در ايران اتفاق افتاده از برکات تدابير رهبري و حضور هميشه در عرصه ملت ايران است، افزود: امروز جبهه مقاومت با گستردگي قابل توجهي گام‌هاي روبه جلو را بر مي‌دارد و ايران پرچم‌دار اين جبهه است.

به گفته وي، ملت، رهبر و نيروهاي مسلح ايران اسلامي همواره در خدمت مستضعفين و در مسير ياري خدا هستند و خداوند هم چنين ملتي را ياري مي‌کند.

نماينده ولي فقيه در کردستان افزود: وقتي خدا به کمک ملت و جامعه‌اي بيايد هيچ قدرتي را ياراي مقابله با آنان نيست و نمي‌توانند آسيبي برسانند.

وي با بيان اينکه نعمت رهبري نعمت بزرگي است که بايد قدرآن را بدانيم، گفت: بالاتري نعمت، نعمت وجود رهبري الهي است و هر جامعه‌اي که چنين رهبري داشته باشد پله‌هاي رشد و ترقي را بر مي‌دارد.

وي وجود چنين رهبر آگاه و فرزانه‌اي را رمز پيروزي هر ملتي دانست و اذعان داشت: خلق حماسه‌هاي بزرگ از سوي ملت ايران نتيجه وجود چنين رهبري و آگاهي‌بخشي‌هاي ايشان بوده است.

انتهاي پيام


آخرین کتاب ها