ضرورت تداوم شناساندن ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به نسل جوان
1396/11/12
نماینده ولی فقیه در دیدار با اصحاب رسانه
ضرورت تداوم شناساندن ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به نسل جوان
نماينده ولي فقيه در استان كردستان گفت: نقش رسانه‌ها در تنوير افكار عمومي ويژه است و انتظار مي‌رود اصحاب رسانه با القاي فضاي اميدبخشي به جامعه ارائه طريق نمايند.
 ضرورت تداوم شناساندن ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به نسل جوان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی عصر امروز در دیدار با مسوولان خبرگزاری‌ها، دفاتر نشریات سراسری و نشریات محلی استان کردستان با محوریت "نقش رسانه در دهه چهارم انقلاب"، اظهار کرد: نعمت انقلاب و جمهوری اسلامی را باید شکرگذار باشیم و قدردان الطاف الهی در این عرصه باشیم.
وی افزود: مردم ایران در بسیاری حوزه‌های فکری و اجتماعی خیلی جلوتر از مردم کشورهای مختلف دنیاست و ایرانیان در پیشرفت جهانی نقش ویژه‌ای دارند و این نقش در سال‌های پس از پیروزی انقلاب بسیار پررنگ‌تر شده است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: مشکلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در همه کشورها وجود دارد و این یک امر عادی است.
حسینی‌شاهرودی افزود: در عرصه جنگ نرم نیز باید همواره شاخص‌های فرهنگی خویش را مدنظر داشته باشیم و هر کشوری باید از این ابزار خوب استفاده کند موفقیت‌های بیشتری به دست خواهد آورد.
وی در ادامه سخنان خود بر ضرورت تداوم شناساندن ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به نسل جوان جامعه و معرفی این دستاوردها به نسل‌های آینده تاکید کرد و گفت: وقتی انقلابی شروع شده است باید برای رسیدن به پیروزی نهایی همواره تلاش کنیم و دست از مجاهدت و مبارزه برنداریم چرا که خواسته‌های دشمنان انتهایی ندارد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی شاهد خنثی‌شدن برنامه‌ها و توطئه‌های جبهه استکبار برای تسلط بر جهان اسلام بودیم و به نوعی انقلاب اسلامی هم مردم ایران را نجات داد و هم یک توطئه جهانی علیه اسلام و ملت‌های مستضعف دنیا را خنثی کرد.
حسینی‌شاهرودی در بخشی دیگر از سخنان خود به نقش رسانه‌ها به عنوان ابزاری مؤثر در جنگ نرم اشاره کرد و گفت: دشمنان با استفاده از ابزار رسانه می‌خواهند ما در داخل درگیر همدیگر باشیم.
وی افزود: رسانه انقلابی به رسانه‌ای گفته می‌شود که تلاش‌هایش را در زمینه رشد و امیدآفرینی جامعه و ارائه طریق به مردم و مسولان به کار گیرد.
مسوولان اجرايي براي رفع دغدغه معيشتي و رفاهي خبرنگاران تلاش کنند
نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار داشت: خدمات و تلاش‌های اصحاب رسانه در استان شایسته تقدیر است و انتظار داریم مدیران و مسولان اجرایی استان برای رفع دغدغه‌های رفاهی و معیشتی این قشر تلاش بیشتری نمایند.
حسینی‌شاهرودی در ادامه سخنان خود نیز گزارش از سفر هیات اعزامی جمهوری اسلامی ایران به کنگره امام محمد غزالی در کشور اندونزی ارائه کرد و بر گسترش روابط دینی و مذهبی بین مردم شافعی مذهب کردستان و شافعی مذهبان جنوب شرق آسیا به ویژه اندونزی تاکید کرد.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها