سپاه افتخارآفرین، از رویش‌های انقلاب است
1396/11/18
افتتاحیه ۹۵۸ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی سپاه
سپاه افتخارآفرین، از رویش‌های انقلاب است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان، سپاه را یکی از رویش‌های باارزش انقلاب دانست که افتخارآفرین شده است،
نماینده ولی فقیه در استان کردستان:

سپاه افتخارآفرین از رویش‌های انقلاب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه ، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی پیش از ظهر امروز در افتتاحیه ۹۵۸ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی سپاه در کردستان که در سالن اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از رویش ها و برکات انقلاب اسلامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده و هست و به فرموده امام راحل، اگر سپاه نبود کشور هم نبود و این نهاد انقلابی در تمام مسائل امنیتی، ارزشی و دفاعی از کشور حضوری تاثیرگذار و تعیین‌کننده داشته است.

وی با بیان اینکه سپاه همواره در برابر تمام توطئه های دشمنان ایستادگی کرده است، اذعان داشت: دشمنان برای مقابله با دین اسلام هر توطئه ای را اجرا می کند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با عنوان این مطلب که همواره نصرت الهی را در تمامی مراحل مختلف این نظام شاهد بوده‌ایم، گفت: انقلاب اسلامی تحولی عظیم را در جهان ایجاد کرده است.

وی اضافه کرد: خدماتی که سپاه در خود کشور داشته و خدماتی که به بشریت در جای جای جهان داده است، قابل توجه بوده که نمونه‌ جهانی آن، شکست داعش به دست سرداران این نیروی توانمند است.

وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی قانع هستند و با تمام مشکلات هیچ گاه دست از ارزش ها نمی کشد که باید قدردان آن باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه بنا به فرموده مقام معظم رهبری هرچه برای انقلاب هزینه کنیم اما به محرومین توجه نشود کاری پیش نخواهیم برد، گفت: باید به صورت ویژه به محرومین توجه و در کنار محرومیت زدایی با اجرای پروژه های عمرانی موضوع ایجاد اشتغال برای محرومین جامعه ورود جدی پیدا کرد.
وی تصریح کرد: به بحث محرومیت زدایی و ایجاد بسترهای لازم برای درآمد زایی محرومین جامعه باید شتاب ببخشیم و در این راستا برنامه های اساسی باید از سوی متولیان امر تعریف شود.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه امروز دشمنان به صورت جدی روی بحث اقتصاد و مشکلات مردم در این حوزه دست گذاشته است، گفت: دشمنان تمام توان خود را برای ایجاد نارضایتی در بین مردم بکار بسته اند از این رو مسوولان باید بحث اقتصاد، معیشت و اشتغال مردم را در اولویت خود قرار دهند.
وی اذعان داشت: رفع مشکل بیکاری یکی از مهمترین نیازهای امروز جامعه است که باید دولتمردان در گام نخست باید به آن توجه و در مراحل بعدی موضوع درآمدزایی را ملاک حرکت خود قرار دهند.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها