دنیا امروز شاهد مقابله ۲ تمدن اسلامی و تمدن غیر دینی است
1396/11/22
یادواره 33 شهید بمباران و 8 شهید دوران انقلاب شهرستان قروه
دنیا امروز شاهد مقابله ۲ تمدن اسلامی و تمدن غیر دینی است
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه تفکر بهائیت را دشمنان ایران برای ایجاد تفرقه بین شیعه وسنی و خدشه‌دار کردن وحدت اسلامی به وجود آوردند، گفت: دنیا امروز شاهد مقابله ۲ تمدن اسلامی و تمدن غیر دینی و استکباری است
نماینده ولی فقیه در کردستان:
دنیا  امروز شاهد مقابله ۲ تمدن اسلامی و تمدن غیر دینی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در یادواره 33 شهید بمباران و 8 شهید دوران انقلاب شهرستان قروه در حسینه سپاه این شهر برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی به برکت ایستادگی مردم و خون شهدا به عزت و عظمت رسیده است.
وی  خاطرنشان کرد: باید دانست که به وجود آمدن انقلاب اسلامی یک معجزه بود  که نظام ۲۵۰۰ ساله دارای قدرت را به زیر کشید.
وی در ادامه با اشاره به دسیسه‌های دشمنان در طول 40 سال گذشته، افزود: تفکر خطرناک سلفیت و گروهک‌های تکفیری ساخته و پرداخته اسرائیل و انگلستان و آمریکاست که قصد دارد مسلمانان را هدف قرار دهد.
به گفته حسینی‌شاهرودی، تفکر بهائیت را هم همین دشمنان  در ایران به وجود آوردند که بتوانند شیعه وسنی را در مقابل هم قرار داده و وحدت اسلامی را خدشه‌دار کنند.
وی افزود: امروز دنیا  شاهد مقابله ۲ تمدن اسلامی و تمدن غیر دینی و استکباری است که پیروزی نهایی از آن تمدن اسلامی خواهد بود.
وی با بیان اینکه امروز بنیان خانواده در کشورهای اروپایی و آمریکایی بر اثر روابط نامشروع بر هم پاشیده است، افزود: استکبار جهانی به دنبال این بود که چنین شرایطی را در ایران و در سراسر جهان ایجاد کند.
وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب برای سایر کشورها عنوان کرد: کار انقلاب اسلامی این بود که به دیگر ملل مسلمان جرات و شجاعت بخشید و امروز می‌بینیم که آزادی خواهان جهان از ایران اسلامی الگوبرداری می‌کنند.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: عظمت ایران اسلامی در همین است که ۴۰ سال با  اقتدار و بزرگی راه صدور انقلاب را طی می‌کند و ۴۰ سال است که آمریکا و هم پیمانانش سقوط میکنند چرا که انقلاب اسلامی با شعار «نه شرقی نه غربی – جمهوری اسلامی» در برابر آنان ایستاد و استقلال خود را حفظ کرد و پس از آن ابهت شرق و غرب در هشت سال جنگ تحمیلی در هم شکسته شد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان  گفت: پس از اینکه ایران در برابر زیاده خواهی‌های آنان ایستاد این فرهنگ ایستادگی در دیگر کشورهای جهان و در آمریکای لاتین نیز وارد شد و با پیروزی انقلاب اسلامی اسلام ناب محمدی در کشور حاکم شد و کلام قرآن و دستورات دین به عنوان قانون در کشور قرار گرفتند.
حسینی شاهرودی اظهار داشت: رمز ماندگاری این انقلاب در تلاش امام برای تشکیل انقلاب الهی و خدایی بود.
وی افزود: یکی دیگر از رموز ماندگاری انقلاب در رهبری اسلامی و دینی آن بود که وجود رهبری فقیه و دین شناس آن را به پیروزی رساند و  امروز در سایه خلف صالح ایشان که رهبری  شجاع و آگاه ، شعار نظام مقدس جمهوری اسلامی را مبنی بر حمایت از مظلوم همچنان با قدرت دنبال می‌کنند.
نماینده ولی فقیه در کردستان، با اشاره به دوران جنگ 8 ساله افزود: در جنگ ۸ ساله ما ابهت دشمنان را شکستیم و این تنها عراق نبود که در برابر ما قرار داشت، بلکه تمامی استکبار جهانی در کنار هم و علیه کشور ما ایستاده بودند.
وی تصریح کرد: در این جنگ نابرابر، دشمنان تنها به دنبال ار بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند که به حول قوه الهی شکست را از نیروهای انقلابی و بسیجی کشور تجربه کردند.
پایان پیام/

آخرین کتاب ها