ملت ایران مامور به مقابله با دشمنان اسلام است
1397/1/29
مراسم سان و رژه 29 اردیبهشت
ملت ایران مامور به مقابله با دشمنان اسلام است

نماینده ولی فقیه در کردستان:

ملت ایران مامور به مقابله با دشمنان اسلام است

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه ملت ایران مامور به مقابله با دشمنان اسلام است، گفت: به برکت وجود نیروهای مسلح است که هر روز به قدرت و اقتدار کشور ایران اسلامی افزوده می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی شاهرودی در مراسم سان و رژه 29 اردیبهشت در سنندج اظهار کرد: به برکت وجود نیروهای مسلح است که هر روز به قدرت و اقتدار کشور ایران اسلامی افزوده می‌شود و دشمنان در برابر این ملت روز به روز ذلیل‌تر می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با تبریک 29 فروردین به ملت ایران به ویژه ارتشیان جان برکف، گفت: امروز یادآور تصمیم بسیار انقلابی و ارزشمند امام راحل در اوایل پیروزی انقلاب بود، انجا که دشمنان توسط مزدوران خود توطئه ای را دنبال می‌کردند تا ارتش را تضعیف کنند.

آیت‌الله حسینی شاهرودی با اشاره به تلاش‌های گسترده دشمنان انقلاب برای حذف و انحلال ارتش در اوایل انقلاب افزود: امام راحل در چنین شرایطی روز 29 فروردین را به عنوان روز ارتش نام‌گذاری و از ارتش قهرمان خواست که با انجام سان و رژه در این روز پشتیبانی خود را از نظام اعلام کنند.

به گفته وی، ارتش جمهوری اسلامی از همان زمان به حمایت از انقلاب اسلامی ملت قیام کرد و ولایت‌پذیری ارتش موجب شد توطئه‌های دشمنان در شمال و غرب کشور خنثی شود.

نماینده ولی فقیه در کردستان به نقش آفرینی ارتش قهرمان در جنگ تحمیلی نیز گریزی زد و گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی شامل ارتش و سپاه قهرمان دو بازوی قدرتمند ولایت شدند و پیروزها را یکی پس از دیگری برای کشور به ارمغان آوردند.

وی با اضافه کرد: نیروهای مسلح اجازه ندادند نقشه‌های شوم دشمنان هیچگاه عملیاتی شود و با اطاعات از دستورات خداوند که در قرآن می‌فرماید« وقتی در برابر دشمنان قرار می‌گیرد باید محکم و استوار در برابر آنها قد علم کنید» همواره شجاعان در عرصه حاضر بوده‌اند.

نماینده ولی فقیه در کردستان از اقتدار و پایداری دو ویژگی بسیار مهمی است که نیروهای مسلح نام برد و اذعان داشت: امروز این نیروهای مسلح ایران هستند که با الگوگیری از امام صادق(ع) در جهان پیشتاز هستند.

آیت‌الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه ارتشیان ما با الگوگیری از امام صادق ایمان قوی و بصیرت نافذی دارند که توطئه‌های دشمنان را قبل از هر نوع اقدامی خنثی می کنند گفت: در جبهه‌های اخیر مقابله با داعش هیچ تردیدی به دل راه نداده و با اقتدار کامل، ایمان قوی، قدرت نظامی و بصیرت در میدان حاضر و آنها را به درک واصل کردند.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: کشور ایران مامور به مقابله با دشمنان اسلام است و عزت، قدرت و عظمتی که مسلمانان ایران دارند موجب دلگرمی مسلمانان و خشم دشمنان شده است.

آیت‌الله حسینی شاهرودی اذعان داشت: ابرقدرتی که ادعای حاکمیت جهان را داشتند الان وقتی می‌خواهند از کشوری که در مقابل آنها ایستاده و توان شکست آن را ندارند نام ببرند این نام ایران اسلامی است که به زبان می‌آورند.

وی تبعیت از ولایت و ایمان را از مهم‌ترین دلایل پیروزی و اقتدار نیروهای مسلح در ایران خواند و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از ارکان قدرت کشور نقش مهمی در اقتدار امروز ایران اسامی داشته است.


آخرین کتاب ها