دفاع از مظلوم نمود کامل رعایت حقوق بشر است
1397/4/10
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
دفاع از مظلوم نمود کامل رعایت حقوق بشر است
نمایده ولی فقیه در استان کردستان گفت: رعایت حقوق بشر دارای ابعاد گسترده‌ای است، و دفاع از مظلوم نمود کامل رعایت حقوق بشر است.               
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی شاهرودی در دیدار با مدافعان حقوق بشر منطقه غرب کشور در سنندج اظهار کرد: بحث حقوق بشر دارای ابعاد مختلف و گسترده‌ای است. 
 
نماینده ولی فقیه درکردستان خاطرنشان کرد: حقوق بشر برای برخی کشورهای مدعی در این حوزه تنها ابزاری برای رسیدن به اهداف و امیال شیطانی‌شان است و حقوقی که به نفعشان است را رعایت می‌کنند. 
 
آیت الله سیدمحمدشاهرودی تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که همین ادعا داران رعایت حقوق بشر کشورهایی را مورد توجه و حمایت قرار می‌دهند که مقابل با این حقوق حرکت می‌کنند. 
 
وی با اشاره به حقوق بشر از دیدگاه اسلام، گفت: دین اسلام به تمام حق و حقوق انسان‌ها توجه و به بهترین شیوه آن را تدوین کرده است. 
 
نماینده ولی فقیه دراستان در ادامه با بیان اینکه جبهه باطل به سرکردگی آمریکا تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به اسلام به کار بسته است، خاطرنشان کرد: استکبار در حوزه‌های مختلف نقض رعایت حقوق بشر دارند و در کُشت و کشتارهایی که در کشورهای اسلامی به راه افتاده نقش تعیین کننده‌ای داشته‌اند. 
 
وی افزود در بحث حقوق بشر باید با نگاه مطالبه‌گری وارد و آنچه حق است را عملیاتی کنیم. 
 
سیدمحمد حسینی شاهرودی بانظربه اینکه دفاع از حقوق مظلومین در برابر ظالمین نمود کامل رعایت حقوق بشر است، گفت:  حقوق بشر یعنی از حق مظلوم در برابر ظالم در هر جای دنیا دفاع کنید. 
 
ایشان با تاکید براینکه در آموزه‌های دینی و قرآنی به بهترین شیوه به این حقوق اشاره شده است، افزود: همه انسان‌ها باید دارای شغل، درآمد و غیره را با هم داشته باشد. 
 
وی اظهار کرد: در داخل باید بحث حقوق بشر را به صورت کامل ببینیم . 
 
نماینده ولی فقیه دراستان با بیان اینکه حقوق انسان‌ها در هرجایی بابد مد نظر قرار گیرد، گفت: فعالیت در این حوزه کار ارزشمند و دارای ظرفیت‌های خاص خود است. 
 
وی اضافه کرد: دشمنان تمام توان خود را برای ناامید کردن مردم بکار بسته و مشکلات اقتصادی امروز را بستری برای رسیدن به امیال شیطانیشان مورد توجه قرار داده‌اند.

آخرین کتاب ها