مقابله با تهدیدات دشمنان نیاز به تلاش جدی دارد
1397/4/17
امام جمعه بانه
مقابله با تهدیدات دشمنان نیاز به تلاش جدی دارد
امام جمعه بانه با بیان اینکه مقابله با تهدیدات دشمنان نیاز به تلاش جدی دارد، گفت: دشمنان امروز با ابزار تبلیغات انواع تهدیدات را علیه کشور ما راه انداخته اند که باید با هوشیاری در برابر آنها مقابله کنیم.
به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا جمال کریمی در خطبه های نماز جمعه این هفته در شهر بانه ضمن تبریک هفته قوه قضائیه به تمام مسئولین این نهاد اظهار کرد: متولیان این حوزه باید در کار اجرای عدالت ریزبینانه عمل کنند تا به کسی ظلم نشود.
 
امام جمعه بانه با بیان اینکه خیلی از مردم بانه شاید از خدمات شهرداری اطلاع نداشته باشند، گفت: امروز بازدیدی از پروژهای در دستور کار شهرداری انجام دادیم که قابل تقدیر است.
 
 به گفته ماموستا کریمی، شهرداری بانه در حال حاضر 40 پروژه عمران شهری را در دستور کار دارد و فعالیت های مختلف این نهاد قابل تقدیراست.
 
وی با بیان اینکه در فصل گرما و تابستان قرار گرفتیم و خشک شدن علفها در طبیعت باعث آتش سوزی دشت و کوه ها می شود، اضافه کرد: متاسفانه بعضی افراد نسبت به طبیعت بی تفاوت بوده و خطرات زیادی را به عمد یا غیرعمد متوجه محیط زیست می کنند.
 
ماموستا کریمی در ادامه به بحث خطرات مواد مخدر و آسیب های آن گریزی زد و گفت: پنجم تیر روز مبارزه با مواد مخدر را به فعالین این عرصه تبریک گفته و امیدواریم شاهد ریشه کن شدن کامل این بلای خانمان سوز در جامعه باشیم.
 
به گفته وی، دشمنان امروز با ابزار تبلیغات انواع تهدیدات را علیه کشور ما راه انداخته اند که باید با هوشیاری در برابر آنها مقابله کنیم.
 
 امام جمعه بانه با اشاره به اینکه برخورد مقابله ما در برابر تهدیدات و دشمنان پاسخگو نیست و نیاز به کارهای اساسی داریم، گفت: در حوزه تبلیغات در برابر دشمنان کم آوردیم و همین مسئله موجب شده روز به روز جوانانمان را از دست دهیم.

آخرین کتاب ها