پیام نماینده ولی فقیه دراستان وعضو مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت لله حسینی شاهرودی به مناسبت شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حمله تروریستی درمریوان:
1397/4/31
پیام تسلیت حضرت آیت الله حسینی شاهرودی
پیام نماینده ولی فقیه دراستان وعضو مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت لله حسینی شاهرودی به مناسبت شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حمله تروریستی درمریوان:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
دست جنایتکار عوامل استکبار باردیگربه خون مظلومان این مرز و بوم آلوده گشت و در سحرگاه شنبه30تیرماه از آستین گروهها و جریانات ضد انقلاب و ضد کًرد بیرون آمد و دل در آرزوی شهادت نشسته ی چندین نفر از جوانان سنی و شیعه را در ملکوت قرب الی الله به پرواز درآورد.
اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت به خانواده های معظم این شهدا، مجددا یادآوری می نمایم، وظیفه اولیه آحاد مردم استان تکیه بر محور ریشه دار و عمیق وحدت و دوری از هر گونه افتراق می باشد که بحمدالله مردم استان در عرصه های مختلف ویژگی متحد بودن در برابر زیاده خواهان و دشمنان ایران را به خوبی نشان داده اند.
از مسئولین امنیتی، نظامی و انتظامی به جد انتظار دارم، آنانی که در پی به خطر انداختن امنیت این مردم هستند را ادب کنند و تقاص خون این شهدای مظلوم را از متجاوزین گرفته و درسی به آنان بدهند که هرگز فراموش نکنند.
همچنین نسبت به خانواده معظم شهدا به ویژه فرزندان و همسران ایشان نهایت توجه را مبذول داشته تا حداقل وظیفه نسبت به آنان را به انجام رسانیده باشیم.
از همه احزاب و گروههای سیاسی به ویژه روحانیت معظم انتظار می رود به صراحت از این اقدام غیرانسانی اعلام انزجار نموده و روشنگری خود را به صورت مضاعف انجام دهند.
وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى
سید محمد حسینی شاهرودی
سی ام تیرماه ١٣٩٧
 
@

آخرین کتاب ها