رفعت وبزرگی اهل بیت به اذن خداوند است
1397/5/24
نماینده ولی فقیه درجشنواره نشان محبت
رفعت وبزرگی اهل بیت به اذن خداوند است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: بزرگی ورفعت اهل بیت علیه السلام به اذن خداوند است وخداوند بزرگترین وبلندترین جایگاه بشریت برای اهل بیت قرارداده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی ظهر امروز در جشنواره "نشان محبت" که باحضور صدها عاشق ودوستداران اهل بیت علیه السلام در سینما بهمن سنندج برگزار شد، اظهار داشت: حضور در این جشنواره نشان از محبت به پیامبر مکرم اسلام(ص) و خاندان عصمت و طهارت و اعتقاد به خدا و دین‌باوری به آخرت است.
وی با بیان اینکه دلبستگی به اهل بیت به صورت محبت ومودت می باشد گفت: مودت به معنای عشق‌ورزیدن است که خداوند متعال به بندگانش توصیه کرده که نسبت به پیامبر و اهل‌بیت(ع) علاقمند و عشق بورزید و آن محبت را نشان بدهید.
ایشان خاطر نشان کرد: خواسته تمام انبیاء واهل بیت براین باور بوده که نام خداوند پرآوازه وبلند مرتبه باشد و خواست خداوند نیز براین است که دلهای مردم هوایی ودوستدار اهل بیت باشند
نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: مردم کردستان "عشق، محبت و ارادت" خاصی به اهل‌بیت‌(ع) دارند و آن هم نشأت گرفته از علاقه و احترام آنها به بزرگان دینی است، همه مردم این خطه از سرزمین اهل خیر، ایثار و انجام کارهای خداپسندانه هستند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی افزود: امامزاده‌ها و اماکن مذهبی زیادی در سطح این شهر وجود دارد که مأمنی برای مردم هستند و باید بیشتر به این اماکن ارزشمند توجه شود.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: تسریع در ساماندهی، بازسازی وتوسعه اماکن متبرکه و عتبات عالیات نیاز به همکاری وهمراهی آحاد مردم دارد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان بر بازسازی امامزاده ها و اماکن مذهبی تاکید کرد و اظهارداشت: نیازمند همکاری و هماهنگی تمامی اقشار مردم برای تسریع در ساماندهی، بازسازی وتوسعه این اماکن وعتبات عالیات هستیم.
آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه این اماکن مذهبی مامنی برای مردم هستند، افزود:  امیدواریم با جذب کمک‌ های نقدی و غیرنقدی مردم استان شاهد معرفی ارادت و جایگاه ویژه اهل بیت(ع) در بین مردم متدین و ولایت‌مداراین خطه از میهن اسلامیمان باشیم
 

آخرین کتاب ها