روحانیون وظیفه ادامه رسالت پیامبران را به عهده دارند/دشمنان از همه توان خود برای مقابله با ایران استفاده می کنند
1397/8/2
نماینده ولی فقیه در درهمایش منطقه ای ائمه جمعه وجماعات
روحانیون وظیفه ادامه رسالت پیامبران را به عهده دارند/دشمنان از همه توان خود برای مقابله با ایران استفاده می کنند
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: روحانیون دارای جایگاه ادامه رسالت می باشندواین جایگاه ویژِه ای است. وباید گفت دشمنان از همه توان و ابزارهای خود با اشکال مختلف برای مقابله با ایران اسلامی استفاده می کنند ولی در عمل مقابل عظم و اتحاد ملت شکست می خورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان،حضرت آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی  در همایش منطقه ای ائمه جمعه و جماعات شهرستان های سقز و بانه با موضوع بررسی مسایل اقتصادی و فرهنگی با محوریت جنگ روانی دشمن و راهکارهای مقابله اظهارداشت: دشمنان ایران اسلامی از ترفند زر و سیم برای ضربه زدن به اقتصاد کشورمان به اشکال مختلف می خواهند استفاده تا با فشار بر اقتصاد نظام را ناتوان جلوه دهند.
 
نماینده ولی فقیه در کردستان یادآور شد: باید علما از تریبون های مختلف به مردم یادآور شوند تحریم ها تاثیری در اقتصاد کشور ندارد و هر بار که دشمن علیه ما توطئه کرد، کشور چندین پله به لحاظ قدرت و اعتبار بالاتر رفته است.
وی با بیان اینکه نیازمندیهای بشریت دارای ابعاد مختلفی است وانسان به صورت یک بعدی نمی توانند زندگی کنند، افزود:انسانهایی که تلاوت کنندگان آیات الهی هستند وبه عنوان مفسران سخنان خداوند شناخته شده اند دارای ارزش والایی می باشند.
 وی درادامه گفت: در علم آموزی محدودیتی نیست و هر چه انسان بیشتر تلاش کند بهتر رشد می کند و از دریای علم بیشتر بهره مند می شود.
آیت الله حسینی شاهرودی دربخش دیگری ازسخنان خود افزود: آمریکایی ها دلار را بر دنیا تحمیل کردند و به عنوان واحد پولی در معاملات جهانی بکار می برند و از این طریق از دنیا سوء استفاده می کنند.
وی با اشاره به سلطه آمریکا بر دنیا تاکید کرد: آنها برای وارد کردن فشار به کشورهای دنیا از توان اقتصادی خود بهره می برد و به اعتقاد خود اگر کشوری خلاف میل شان عمل کند با تحریم او را تحت فشار می گذارند.
آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: اکنون آمریکا از جنگ اقتصادی که بر علیه ایران راه انداخته به وحشت افتاده چرا که بسیاری از کشورها به این نتیجه رسیدند از واحد پولی دیگری در معاملات بین المللی استفاده و دلار را از معاملات خود حذف کنند.
وی اضافه کرد: دشمن در اتفاقات اخیر از تزویر بهره گیری کرد و جنگ روانی علیه کشورمان براه انداخت که باید در برخورد با این توطئه از بیانات حکیمانه رهبر انقلاب پیروی کنیم که راه را بر نفوذ دشمن می بندد.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به 110 میلیارد ذخیره ارزی کشور گفت: به لحاظ اقلام مصرفی به هیچ کشوری وابسته نیستیم و بیش از 97 درصد نیاز دارویی کشور نیز در داخل تامین می شود.
وی افزود: امسال بیش از 18 درصد درآمد کشور از بودجه پیش بینی شده بیشتر محقق شد و 16 درصد درآمد نفتی در 6 ماه اول از پیش بینی ها بیشتر بوده است.
 
آیت الله حسینی شاهرودی اظهار داشت: بنیانگذار کبیر انقلاب، نظام ایران را بر جمهوری اسلامی بنا نهاد و جهموری دموکراتیک اسلامی را توهین به اسلام دانست چون در اسلام دموکراسی و مردم سالاری نقش اساسی دارند و هدف امام حفظ حاکمیت اسلام در کشور بود.


 
 


آخرین کتاب ها