مبارزه با استکبارهمیشه به پیروزی بر حق می‌انجامد/ تصور آمریکا در منزوی کردن ایران پوچ و اشتباه است
1397/8/12
نماینده ولی فقیه دردیدار با دانش آموزان بسیجی شهرستان سنندج
مبارزه با استکبارهمیشه به پیروزی بر حق می‌انجامد/ تصور آمریکا در منزوی کردن ایران پوچ و اشتباه است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: آمریکا تصور می‌کند می‌تواند ایران را منزوی کند اما باید بداند این تصور کاملا پوچ، اشتباه و غیرممکن است.واین خود آمریکا است که درسطح جهان منزوی وبی ارزش شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، آیت‌الله سیدمحمدحسینی شاهرودی ظهر امروز در دیداربا دانش‌آموزان بسیجی ومسئولین آموزش وپرورش ضمن تسلیت فرارسیدن رحلت جانگذار پیامبر اکرم و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و تبریک فرارسیدن هفته بسیج دانش‌آموزی اظهارداشت: روز 13 آبان یادبود کشتاردسته جمعی دانش آموزان توسط استکبارجهانی یعنی آمریکا بود واین روز را،  روز مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است. که با توکل بر خدا ما درمیدان مبارزه با استکبار جهانی پیروز خواهیم بود.
وی با بیان اینکه شیطان نخستین مستکبری بود که در برابر خدا ایستاد، افزود: روحیه استکباری شیطان باعث شد در مقابل خداوند بایستد و نافرمانی ببرد و در طول تاریخ نیز کسان دیگری همچون فرعون با نام مستکبر معرفی شده‌اند.ومستکبرجهانی  امروزنیز آمریکا است.
وی خاطرنشان کرد: خداوند متعال فرموده تا حدی به مستکبرین مهلت داده می‌شود و انسان‌هایی نیز در شرایط مختلف آزمون می‌شوند اما پیروزی نهایی با بندگان خوب و مطیع خداوند خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: دشمنان هیچگاه در مقابل ما آرام نمی‌نشینند اما خداوند وعده داده که پیروزی با مسلمانان و مومنان خواهد بود.
آیت‌الله حسینی شاهرودی با اشاره به سه واقعه مهم 13 آبان مبنی بر تبعید امام راحل به ترکیه، کشتار دانش‌آموزان و تسخیر لانه جاسوسی یادآور شد: خداوند کاری کرد که پوزه استکبار و استعمار به خاک مالیده شود و مردم ما همواره پیروز میدان باشند.
نماینده ولی فقیه دراستان تصریح کرد : تسخیر لانه جاسوسی آمریکا درایران چنان برای انقلاب وملت مهم و بااهمیت بود که امام خمینی (ره) آنرا انقلاب دوم توصیف نمودند.
وی افزود: آمریکا با خفت و خواری از ایران بیرون رانده شد و درطول چهل سال گذشته با جنگ نظامی و فرهنگی و غیره علیه ایران نتوانست هیچ کاری را از پیش ببرد .چرا که مردم ما در برابراستکبار ایستادند، جان و خون خود را اهدا کردند و اینگونه بود که نُصرت مردم تجلی یافت.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: امروز نهضت مقاومتی ایجاد شده و وحدت در میان مردم ما و کشورهای  همسایه‌ چون عراق ،سوریه و...نمایان است و اینکه آمریکا می‌خواهد ما را منزوی کند امری پوچ و غیرممکن است.
وی بیان کرد: انقلاب اسلامی با نیروهای مستضعف، مومنین و موحدین عالم به هم می‌پیوندند و جبهه مقاومت را تشکیل می‌دهند و جبهه استکبار را به زمین خواهند زد بنابراین باید در برابر حمله استکبار مقاوم باشیم و بایستیم تا نقشه‌هایشان نقش برآب شود.
وی اضافه کرد: ایران اسلامی در وضعیت پزشکی، نانو، هوا فضا و غیره به جاهای مهمی رسیده و در برابر توطئه استکبار جهانی نیز باز هم به توفیقات بیشتر دست خواهد یافت و پوزه آمریکا، اسرائیل و سردمدارانش به خاک کشیده خواهد شد.
نماینده ولی فقیه استان کردستان در پایان از دانش‌آموزان خواست سربازان نظام باشند تا نظام مقتدرتر از همیشه پابرجا بماند و آمریکا توطئه‌هایش را با خود به گور ببرد و سرنگون شود.

آخرین کتاب ها