روحیه بسیجی و جهادی است كه باعث پیشرفت انقلاب اسلامی در بسیاری از زمینه ها شده است. / محور فروپاشی و زوال آمریکا، قدرت آهنی بسیج ایران اسلامی است.
1397/9/6
نماینده ولی فقیه در دیدار با بسیجیان
روحیه بسیجی و جهادی است كه باعث پیشرفت انقلاب اسلامی در بسیاری از زمینه ها شده است. / محور فروپاشی و زوال آمریکا، قدرت آهنی بسیج ایران اسلامی است.
نماینده ولی فقیه گفت : دستاوردها وپیشرفتهای انقلاب اسلامی،‌ از پیشرفت‌های اقتصادی تا نظامی و... ناشی از روحیه بسیجی و فرهنگ حاکم بسیجی ملت ایران است. که با اتکاء به عنایت الهی و بهره بردن از داشته‌های استثنایی خود، باید به برترین جایگاه در سطح جهان برسیم .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، حضرت آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی شامگاه امروز در دیدار با بسیجیان پایگاه ثارالله سنندج، که به مناسبت هفته بسیج برگزار گردید. ضمن تبریک هفته بسیج  به همه بسیجیان دلاور کشور ایران اسلامی اظهارداشت: بسیج مصداق کامل شجریه طیبه است و بسیج بودن و بسیج ماندن برای هر شخصی یک افتخار است.
  نماینده ولی فقیه دراستان کردستان با اشاره به آیه شریفه أَشِدّاءُ عَلَى الكُفّارِ رُحَماءُ بَينَهُم افزود: یکی از ویژگیهای بسیج مصداق این آیه است که  برابر کفّار سرسخت و شدید و دشمنان از آنان می ترسند، و در میان خود مهربان؛ واز رفعت و رحمت همدیگر برخوردارند.
وی درادامه این مطلب گفت: بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمرى است که شکوفه‌ هاى آن همواره فضل خدا و رضای او را می‌طلبند.
نماینده ولی فقیه گفت :  نگاه مقام معظم رهبری به بسیج نگاه ویژه‌ای است و همه ما اعتقاد داریم که بسیج نسخه شفابخش اکثر قریب به اتفاق دردهای جامعه است.
آیت الله حسینی شاهرودی  تصریح کرد:  بسیجیان نیروی فعال در عرصه های مختلف کشور هستند که نه تنها درجنگ،  بلکه در حوادث گوناگون پس از پیروزى انقلاب نظام را یاری کرده اند. و روحیه شهادت طلبی با وجود بسیجیان عجین شده است.
وی با اشاره به نقش بسیج درخنثی کردن توطئه های دشمنان اظهارداشت: بسیج مظهر عزت و اقتدار کشور است و با
ایثار و خلوص و فداکارى  توانسته پیچیده ترین توطئه ها و فتنه های دشمنان را خنثی کند وآنها را کنار بزند.
نماینده ولی فقیه درادامه گفت: بسیج درهمه مسائل کشور می تواند ثابت قدم بماند و در جبهه های امنیت فکری و نظامی برای این کشور مایه خیر و برکت باشد. و پشتوانه قدرتمندی برای نظام در هرشرایطی است. 
آیت الله حسینی شاهرودی روحیه بسیجی را مایه پیشرفت و پیروزی های متعدد دانست و افزود: بسیج با روحیه جهادی و انقلابی ‌هر لحظه آمادگی جانفشانی در راه نظام اسلامی است. و همین روحیه بسیجی و جهادی است كه باعث پیشرفت انقلاب اسلامی در بسیاری از زمینه ها شده است.
نماینده ولی فقیه دربخش دیگری از سخنان خود با تاکید به روند رو به افول آمریکا  افزود:  قدرت اقتصادی و سیاسی آمریکا در سال های اخیر روندی رو به افول داشته وحذف دلار  از مبادلات نفتی وتجاری جهان  آغازگر افول  وشکست  حتمی  اقتصاد آمریکا درعرصه بین المللی است.
آیت الله حسینی شاهرودی درپایان با تأکید بر این ‌ که آمریکا در حال زوال و نابودی است افزود: محور این فروپاشی و زوال آمریکا، قدرت آهنی بسیج وانقلاب اسلامی ایران است 

آخرین کتاب ها