عزت و سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا است.
1397/9/7
نماینده ولی فقیه در یادواره ‌شهدای کرامت ــ مریوان
عزت و سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا است.
نماینده ولی فقیه گفت: عزت و سربلندی واقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف نظامی، دفاعی، علمی و افتخار آفرینی های منطقه ای و بین المللی در سایه مجاهدت عاشقان انقلاب وبه برکت خون پاک شهدا میسر شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی صبح امروز در یاد‌واره شهدای ‌حادثه تروریستی مریوان، "شهدای کرامت" که با تلاش خبرگزاری بین‌المللی تسنیم و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد،  با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ترویستی مریوان اظهار داشت: صبر و استقامت خانواده های معظم  شهداء و افتخار آفرینی و فداکاری خود شهدای عزیز دردفاع از دین خدا و مملکت اسلامی  درس بزرگی برای همه دنیا بود.
نماینده ولی فقیه تصریح کرد: خداوند متعال در رابطه با شهدا و همه کسانی که در راه خدا، جهاد، مبارزه و حتی اعلام آمادگی برای مقابله دشمنان اسلام می‌کنند یک ارزش و جایگاه خاص قائل است.
وی با اشاره به آیه «وَ‌اعَدَو لهم ....» ‌افزود: همانطور که خداو‌ند متعال در این آیه وعده داده ‌می‌توانیم بر دشمن پیروز شویم و  آنها که در میدان حضور پیدا می‌کنند ‌در جایگاه ویژه قرار می‌گیرند زیرا به جز شهادت، این جایگاه ویژه حاصل نمی‌شود..
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه خداوند متعال فرموده با کسانی که ‌جبهه ‌شیطان قرار می‌گیرند به نبرد برخیزید، اضافه کرد: ‌کسانی که ‌در راه غیر خداوند همچون اسرائیل و آمریکا‌ می‌جنگند، یاوران شیطان هستند که خداوند فرموده با آنها بجنگید و نگذارید آنها قدرتی پیدا کنند زیرا کید و مکر آنها ‌در برابر مومنان ضعیف است.


آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه کسانی که در راه خداوند می‌جنگند و در این راه شهید می‌شوند با ‌نخستین قطره خونش‌ که به زمین می‌ریزد همه چیز را پاک می‌کند، گفت: ‌شهید ‌با شهادتش پاک و پاکیزه می‌شود و ‌خود را در بهشت خواهد دید و از قبر تا قیامت با نور ‌خداوند همراه خواهد بود.


نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه خداوند هیچ‌گاه نمی‌گذارد خون شهدا به هدر برود، اظهار داشت:  ‌این خون‌ها در جهت رشد بشیریت خواهد بود‌ و ‌همانگونه امام حسین (ع) ‌برای اینکه خروج بندگان از جهالت به شهادت رسید، ‌برای هدایت بشر باید خون‌ها داده شود که خداوند مسیر را با خون شهدا روشن می‌کند.


وی با بیان اینکه خون‌های شهدا به نظام و ‌انقلاب اسلامی ‌عزت داده است، گفت: خون شهدا سبب رشد کشور و خارج شدن کشور از زیر سایه مستکبران شده و امنیت را برا ی کشور به ارمغان آورده است.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با اشاره به رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری در هدایت جامعه اسلامی خاطرنشان کرد: وجود رهبری که بتواند نه تنها ملت ایران، بلکه تمام آزادگان جهان را هدایت کند یک نعمت است که این مهم سبب عزت و عزتمندی ‌کشور اسلامی ایران شده است.


وی با اشاره به ثمرات انقلاب اسلامی در سراسر جهان خاطرنشان کرد: امروز اروپاییان هم نسبت به سلطه و مکر آمریکایی‌ها ‌معترفند و تلا‌ش دارند‌ همچون ایران از این سلطه رهایی ‌یابند‌ که همه اینها ثمرات انقلاب اسلامی است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند آمریکا را مهار می‌کنیم، گفت: ‌امروز از تجارت بین‌المللی دلار کنار رفته و این موضوع را ایران شروع کرد و امروز به اروپا چین و روسیه رسیده ‌است.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با اشاره به فرمایش گهربار مقام معظم رهبری که فرمودند درخت انقلاب یک نهال نیست بلکه ‌یک درخت تنومند است که ثمرات آن در تمام دنیا قابل رویت است، افزود: ‌خداوند این توانایی را ‌داده‌ تا دشمنان را عصبانی کند و رژیم صهیونیستی دور خود را دیوار می‌کشد تا در امنیت باشد و آمریکا از ناتوانی خود عصبانی است.


نماینده ولی فقیه درپایان اظهارداشت: وظیفه اصلی ما پیروی و ادامه راه شهدا و پاسداشت آرمان های مقدس آنها است. و باید به عهدی که با خدای شهیدان بستیم پای بند باشیم،
 
 
 
 
 
 


آخرین کتاب ها