جبهه استکبار در حال افول و نابودی
1397/9/11
نماینده ولی فقیه در آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی کردستان
جبهه استکبار در حال افول و نابودی
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: جبهه حق روز به روز گسترده تر و قوی تر می شود و جبهه استکبار رو به تضعیف می رود.
به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، حضرت آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی در آیین معارفه فرمانده انتظامی استان کردستان اظهار داشت: وحدت و اتحادی که  بین دستگاههای مختلف و مسئولین و مردم به ویژه  درکردستان  حاکم است . یک نعمت بزرگی است و باید قدر چنین  نعمت های را بدانیم .
نماینده ولی فقیه تصریح کرد: نعمت امنیت که به همت وهوشیاری نیروهای مسلح، دراین کشور حاکم است از عنایت وتوجه خداوند به ملت ایران اسلامی است.
وی افزود: عظمت و اقتدار کنونی ایران اسلامی عنایتی است که خداوند متعال به مردم ایران ارزانی داشته است و این مهم به دلیل یاری دین و آموزه های توسط مردم متدین و ولایت مدار ایران اسلامی است.
نماینده ولی فقیه  با اشاره به اینکه باید قدر کسانی که جان خود را برای تامین امنیت در جامعه در دست گرفتند را بدانیم افزود: سربازان امنیت کشور خون خود را نثار یکپارچگی و تمامیت ارضی کشور می کنند تا دشمنان نتوانند نگاهی کج به کشور داشته باشند.
آیت الله حسینی شاهرودی افزود: جبهه مقاومت روز به روز در حال اقتدار و عزت روزافزون است و جبهه استکبار در حال افول و نابودی است 
وی تاکید کرد: بسیج، سپاه، ارتش و نیروهای انتظامی کشور ید واحدی هستند که یک جسم را برای دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تشکیل می دهند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: از خدمات و تلاش‌های همه نیروهای امنیتی و انتظامی تقدیر می‌کنیم که با انسجام و همدلی تمام و کمال توانسته‌اند امنیت و اقتدار را به ملت ایران ارزانی بدارند.
 
 

آخرین کتاب ها