قانون منع بکارگیری بازنشستگان در استان باید اجرایی شود
1397/9/12
نماینده ولی فقیه در استان کردستان:
قانون منع بکارگیری بازنشستگان در استان باید اجرایی شود
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: باید قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان نیز در استان کردستان رعایت و اجرایی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، حضرت آیت ‌الله سید محمد حسینی ‌شاهرودی در دیدار با بازرس‌ کل استان کردستان، با قدردانی از تلاش‌های مجموعه بازرسی استان، به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان و آخرین مهلت دستگاه‌های اجرایی تا پانزدهم آذرماه اشاره کرد و اظهار داشت: باید قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در استان کردستان نیز رعایت و اجرایی شود.
نماینده ولی فقیه دراستان کردستان با اشاره به فواید اجرای این قانون و تزریق نیروهای جوان به مجموعه اجرایی کشور، خواستار اجرای مرّ قانون و رعایت تمامی موازین از سوی کلیه دستگاههای اجرایی شدند. وخاطرنشان کرد: لازم است از تجربه بازنشستگان نیز استفاده شود.
عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان از جناب آقای مهرورز خواستند تا اجرای این قانون را دراستان از دفترنماینده ولی فقیه و دستگاههای تحت اختیار ایشان شروع کنند.
لازم به ذکر است که درابتدای این دیدار بازرس کل استان ضمن تشکر از حضرت آیت ا... حسینی شاهرودی  و حمایت های همه جانبه ایشان و قدردانی  از زحمات تمامی خدمتگزاران نظام که صادقانه در طول دوران خدمت، تلاش نموده اند، اظهار داشت: دراجرای قانون منع بکار گیری بازنشستگان، اصلاحیه قانون منع و قانون 103 مدیریت خدمات کشوری، بخشنامه ای به دستگاه های اجرایی استان ابلاغ و درحال جمع آوری اطلاعات بازنشستگان هستیم و ما تلاش خواهیم کرد تمام توان خود را در این زمینه بکار ببریم.
ایشان با دعوت ازهمه ی مدیران دستگاه‌ها درجهت همکاری و اجرای مطلوب قانون فوق، افزود: در این راستا با استاندار محترم و رئیس کل محترم دادگستری استان هماهنگی‌های لازم به عمل آمده و تقاضا داریم افرادی که شامل قانون منع می شوند، علی الرأس و به صورت داوطلبانه در این خصوص اقدام نمایند.
 
 
 


آخرین کتاب ها