حماسه 9دی 88 اوج بصیرت و آگاهی مردم ولایتمدار کشور در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی
1397/10/9
نماینده ولی فقیه در سالروز حماسه 9 دیماه روز بصیرت و آگاهی
حماسه 9دی 88 اوج بصیرت و آگاهی مردم ولایتمدار کشور در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی
نهم دی ماه 88 بدون شک یکی از بزرگترین، تاثیرگذارترین و ماندگار ترین حرکت های بعد از انقلاب اسلامی است که مردم ولایتمدار ایران اسلامی با بصیرت وآگاهی دردفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی، امام راحل(ره) ومقام معظم رهبری(مدظله العالی)، و با هوشیاری کامل انزجار خود را از دشمنان داخلی و خارجی و همچنین عوامل فتنه به نمایش گذاشتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان ، حضرت آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در مراسم گرامیداشت 9 دی که با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولان در سالن آزادی شهر سنندج در حال برگزاری است، اظهار کرد: امت اسلامی همیشه در طول تاریخ مورد آزمایش الهی قرار گرفته اند و اینبار نیز در جریان فتنه ۸۸ استقامت، بصیرت و ولایتمداری ملت ایران مورد آزمایش قرار گرفت که با حضور حماسی مردم در ۹ دی پیروزی در این آزمون الهی نمود پیدا کرد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان در ادامه گفت: همین امت در 9 دی سال 88 حماسه‌ای را خلق کردند که تحسین جهانیان را برانگیخت و همه ملت‌ها و جهانیان به ملت ایران آفرین گفتند چرا که فتنه 88، فتنه بزرگی بود که سال‌ها برای آن هزینه کرده بودند.
آیت الله حسینی‌شاهرودی تصریح کرد: دشمنان فکر می‌کردند که تمام زمینه‌ها برای براندازی نظام فراهم شده است و به صراحت کسانی که عامل فتنه بودند این موضوع را بیان می‌کردند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: تمام دشمنان در سال 88 بسیج شده بودند و اروپایی‌ها نیز برای اینکه در این توطئه عقب نمانند به میدان آمدند و با اطمینان کامل اعلام می‌کردند که براندازی نظام قطعی است.
وی به برخی مطالب عنوان شده از سوی سران ظلم و سیاست‌مداران جهان استکبار اشاره کرد و گفت: دشمنان ادعا می‌کردند که سال 88 پایان نظام مقدس اسلامی است و سال بعد دیگر نظام جمهوری اسلامی باقی نخواهد ماند.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: دشمنان آنقدر به خود اطمینان داشتند که می‌توانند نظام مقدس جمهوری اسلامی را برانداز کنند که به صراحت اعلام می‌کردند و حتی رئیس جمهورهای آن کشورها به میدان آمدند.
وی یادآوری کرد: اروپایی‌ها نیز برای اینکه در این توطئه عقب نمانند به میدان آمدند و نابودی ایران را در فتنه 88 اعلام می‌کردند و اگر آنها اطمینان نداشتند که کار ملت ایران تمام است قطعا این میزان هزینه نمی‌کردند.
آیت الله حسینی‌شاهرودی افزود: دشمنان چون مطئمن بودند که این اتفاق قطعی است و دیگر نظام مقدس جمهوری اسلامی باقی نمی‌ماند برای این مسئله به صورت جدی برنامه‌ریزی کرده بودند و حتی بودجه کلانی هم برای آن تعریف کرده بودند.
وی اضافه کرد: فتنه 88 فتنه بسیار بزرگی بود که دشمنان تا بالاترین سطوح نفوذ کرده و خیلی حساب‌ شده ورود پیدا کرده بودند.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان به صورت متحد علیه اسلام و انقلاب به میدان آمدند ولی براساس وعده خداوند، شکست خوردند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی اضافه کرد: اقتداری که جمهوری اسلامی و رهبری و امت اسلامی پیدا کرده قابل مقایسه با گذشته نیست و همین موجب خشم دشمنان شده است.
وی با بیان اینکه مسیر سقوط دشمنان و اقتدار کشور ایران هر روز هموارتر می‌شود، گفت: دشمنان برای مقابله با این اقتدار دست به اجرای هر توطئه‌ای می‌زنند اما همواره در برابر ملت ایران محکوم به شکست هستند.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هر توطئه‌ای را انجام دادند ولی به هیچ نتیجه‌ای نرسیده‌اند.
آیت الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی گفت: بحث تشدید تحریم‌های اقتصادی در 13 آبان را دشمنان برای ایجاد آشوب‌های خیابانی مطرح کردند اما ملت ایران با حضور حماسی در این روز نیز به دشمنان نشان دادند که دفاع از انقلاب و ارزش‌ها را حتی در سخت‌ترین شرایط انجام می‌دهند و از هیچ تهدیدی نمی‌ترسند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: آمریکایی که ادعای گزینه‌های نظامی روی میز را داشت، الان مرده‌اند و دیگر توان حرف زدن ندارند.
وی خاطرنشان کرد: امروز اوج ذلت مدعیان کدخدایی جهان است و ایران در اوج اقتدار و بالندگی پله‌های پیشرفت را طی می‌کند.
آیت الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه دلار از چرخه اقتصاد در حال خارج شدن است، گفت: دشمنان علیه کشور ما سخت‌ترین تحریم‌ها را اعمال کردند اما راه به جایی نبرده و همواره محکوم به شکست هستند.
وی اضافه کرد: هزینه استقامت همیشه به مراتب ارزان‌تر از هزینه تسلیم شده است و این مسئله الان به جهانیان ثابت شده است.
رهبری و ملت ارکان نظام هستند
نماینده ولی فقیه در استان کردستان از رهبری و ملت به عنوان ارکان نظام نام برد و گفت: وقتی مردمی آگاه و بصیر باشند و فتنه‌ها را به راحتی تشخیص دهند آن جامعه همواره پیروز خواهد بود.
آیت الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه استقامت در برابر مشکلات را مورد تاکید قرار داد و گفت: صبر در برابر مشکلات به حرف نیست و انسان باید در عمل این موضوع را نشان دهد.
وی خاطرنشان کرد: ایستادگی در برابر دشمنان موجب می‌شود که هر روز در مقابل دشمنان قدرتمندتر و چیره‌تر شویم.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان از رهبری به عنوان بزرگترین نعمت الهی به ملت ایران نام برد و گفت: این چنین نعمتی براساس جایگاه هر امت و ملتی داده می‌شود.
وی اضافه کرد: رهبر جامعه اسلامی باید شخصی مدبر باشد تا بتواند با راهنمایی درست ملت را به اوج و بالندگی برساند جایگاهی که امروز به برکت وجود رهبری ایران در آن قرار دارد.

آخرین کتاب ها