دفاع مقدس موجب تثبیت انقلاب اسلامی و پیشرفتهای کشور شد
1397/10/10
نماینده ولی فقیه درآئین تکریم و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان
دفاع مقدس موجب تثبیت انقلاب اسلامی و پیشرفتهای کشور شد
نماینده ولی فقیه دراستان کردستان گفت: دفاع مقدس موجب تثبیت انقلاب اسلامی و پیشرفتهای کشورشد. و توانست ایران اسلامی را به جهانیان معرفی کند ومنشاء پیامدها و دستاوردهای ارزشمندی در عرصه داخلی و بین المللی برای ایران اسلامی باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان، حضرت آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی صبح امروز درآئین  تکریم و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس  استان کردستان اظهار داشت: دفاع مقدس گنجینه  ارزشمندی است  آنطور که باید وشاید از آن استخراج نشده و آنچه هم که در این زمینه استفاده شده و نشر پیدا کرده  در مقایسه با آنچه وجود دارد، بسیار ناچیز است.
نماینده ولی فقیه گفت: نظام اسلامی ایران دارای ارزشها و باورهای هدف داری است که همگی برگرفته از دوران دفاع مقدس می باشد.  و هر کسی که به این باورها برسد می‌تواند به خوبی تابع آن شود که همواره ما وظیفه داریم آنها را حفظ و درمجامع بین المللی نشر دهیم . 
حضرت آیت الله حسینی شاهرودی تصریح کرد: ما باید درنشر و ماندگاری  ارزشهای دفاع مقدس تلاش کنیم  اگر غیر از این باشد دشمنان آن را درمنظر جهانیان طور دیگری منعکس می کنند. و به ارزش‌های دینی و اسلامی‌مان لطمه وارد  می کنند.
نماینده ولی فقیه یکی از دستاوردهای دفاع مقدس،  رشد علمی ایران درسطح جهان دانست و افزود: دفاع مقدس زمینه رشد علمی انقلاب اسلامی را فراهم کرد  و چون دشمنان با توانایی های دفاعی و نظامی وبخصوص رشد علمی ایران مخالف بودند و آنرا خطری برای خود می دیدند مجبور شدند برای جلوگیری از این رشد علمی ایران را تحریم کنند. 

  حضرت آیت الله حسینی شاهرودی گفت: دفاع مقدس موجب تثبیت انقلاب اسلامی  و پیشرفتهای کسورشد و توانست ایران  اسلامی را به  جهانیان معرفی کند ومنشاء پیامدها و دستاوردهای ارزشمندی در عرصه داخلی و بین المللی برای ایران اسلامی بود. 
وی یکی از ویژگیهای دوران  دفاع مقدس تربیت افراد مومن و کارآمد دانست و افزود: دفاع مقدس  برای نظام ما یک  دانشگاه انسان سازی بود که درآن  رزمندگان و افرادی تربیت شدند . که همان افراد  به  واسطه داشتن ایمان قوی  و تجربه بالا  امروز کشور را اداره می کنند. 
وی مقام معظم رهبری را یک  فرماندهی ویژه  و از افتخارات دفاع مقدس برشمرد و افزود: ولایت و رهبری، حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظله العالی) برای همه ما افتخار است و چون  فقط از خداوند می‌ترسد و دشمن را خوار و ذلیل می‌داند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: دشمن را نباید هیچگاه کوچک دانست، چرا که هر آنچه مایه‌ی ضربه خوردن می‌شود غفلت است و نباید یک لحظه از دشمن غافل شد و یا او را کوچک شمارد و همه باید بدانید که جنگ دانشگاه انسان‌سازی بود و باید از آن درس گرفت
وی گفت: خداوند بر همه چیز آگاه است و اگر بخواهد، کسانیکه برای اسلام قدم برمی‌دارند، پیروز میدان خواهند بود
در این آیین سردار ذبیح الله مالکی که سابقه جانشینی قرارگاه شهید شهرامفر کردستان را در سابقه مسئولیت خود دارد به عنوان مدیر جدید بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های انقلاب کردستان معرفی و از زحمات سردار مراد حسنی که 2 سال این سمت را بر عهده داشت، تقدیر شد.
 
 


آخرین کتاب ها