انقلاب اسلامی انحصار علمی و اقتصادی استکبار و بخصوص آمریکا را برچید و درهم شکست
1397/11/19
نماینده ولی فقیه در دیدار مدیران و مسئولان اجرایی استان
انقلاب اسلامی انحصار علمی و اقتصادی استکبار و بخصوص آمریکا را برچید و درهم شکست
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: انقلاب اسلامی علاوه بر تحقق شعار استقلال و آزادی و خارج کردن کشور از سلطه آمریکا، توانست انحصار علمی واقتصادی آمریکا رابرچیند ودرهم بشکند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده لی فقیه دراستان کردستان، حضرت آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی عصر پنجشنبه در دیدار مدیران و مسئولان اجرایی استان کردستان اظهار داشت: قدرت پوشالی آمریکا روز به روز برای مردم جهان بیشتر آشکار می شود که شکستن این هیمنه توخالی توسط انقلاب اسلامی ایران صورت گرفت.
وی با اشاره به بحران های 40 سال گذشته که دشمنان بر انقلاب اسلامی تحمیل کردند، افزود: با همه موانع و مشکلات انقلاب اسلامی در حرکتی پویا و رو به جلو توانست در همه حوزه های پیشرفت قابل توجهی داشته باشد.
آیت الله حسینی شاهرودی با اشاره به تحریم های دشمنان علیه ملت مقاوم و استوار ایران، اضافه کرد: رئیس جمهور احمق آمریکا فکر می کند با هوچی گری می تواند حرف خود را علیه ایران اسلامی پیش ببرد اما باید به گذشتگان خود نگاه و از شکست های آنان درس عبرت بگیرد.
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه اگر چه کم و کاستی هایی در استان وجود دارد، گفت: باید قبول کرد در بسیاری از زمینه ها به ویژه گازرسانی، بهداشت ودرمان و ارتباطات اینترنتی در رتبه های خوبی قرار داریم.
وی بر لزوم بازگویی و اطلاع رسانی درباره خدمات نظام در کردستان تاکید کرد و با اشاره به خدمات ادارات و سازمان ها و نهادهای مختلف یادآور شد: تنها در حوزه محرومیت زدایی سپاه طی هشت سال گذشته بیش از 6 هزار طرح اجرا کرده و سال آینده هم 2 هزار طرح را در دستور کار دارد که این حجم از کار عمرانی در کردستان در تمام طول عمر رژیم پهلوی هم سابقه ندارد.
آیت الله حسینی شاهرودی وجود امنیت پایدار را بزرگترین دستاورد نظام اسلامی در کشورمان دانست و افزود: همه مردم کردستان وجود این امنیت را احساس می کنند و شکرگذار این نعمت هستند.
وی بر لزوم خودباوری و اتکا به داشته های خودمان تاکید کرد و یادآور شد: مسئولان با تلاش بیشتر برای حل مشکلات مردم تلاش کنند و اجازه جولان به دشمن و فرصت طلبان ندهند.
آیت الله حسینی  شاهرودی با اشاره به موفقیت ها و کارنامه انقلاب در طول 40 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب طی این مدت قابل مقایسه با گذشته نیست و شاهد پیشرفت و تحول عظیمی در حوزه های مختلف علمی، عمرانی، بهداشتی، راه و شهرسازی و دیگر عرصه ها هستیم

آخرین کتاب ها