دعوت از آحاد اقشار مختلف استان جهت شرکت پرشور در راهپیمایی ٢٢ بهمن و سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی
1397/11/21
نماینده ولی فقیه حضرت آیت الله حسینی شاهرودی و استاندار استان کردستان جناب آقای مهندس مرادنیا
دعوت از آحاد اقشار مختلف استان جهت شرکت پرشور در راهپیمایی ٢٢ بهمن و سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، حضرت آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری وجناب آقای مهندس بهمن مرادنیا استاندار کردستان در پیام مشترکی از آحاد اقشار مختلف استان جهت شرکت پرشور در راهپیمایی ٢٢ بهمن و سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی دعوت کردند.

متن پیام به این شرح است:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
وَ قُلْ جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ كانَ زَهُوقاً
و بگو: حقّ آمد و باطل نابود شد، همانا باطل، نابود شدنى است. (اسرا/٨١)
 
مردم غیور و همیشه در صحنه استان کردستان؛ اینک که به فضل خدا و پشتیبانی های مداوم و همیشگی شما عمر پربرکت انقلاب به چهل سالگی و نهال نوپای انقلاب اسلامی با ایثار و از خود گذشتگی فرزندان این آب وخاک به درختی تنومند و بارور تبدیل شده است و پیشرفتهای حاصل، حاصل همراهی همیشگی شما مردم همیشه در صحنه بوده و هست.
 جا دارد یکبار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمانهای والای امام راحل و شهدای سرافراز راه حق و آزادی با اتحاد و یکپارچگی همچون مشتی گره کرده و واحد در برابر زیاده خواهی های استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار که این بار با حربەی تحریم اقتصادی به جنگ ملت و نظام آمده است در یوم الله ۲۲ بهمن، قدرت ، پایداری وصلابت خود را به نمایش گذاشته و موجبات نا امیدی و هراس آنان را فراهم نمایید. بی گمان حضور پررنگ شما ملت شجاع و آزاده همراه با دیگر هموطنان سراسر کشور در خیابانها، پیامی محکم به دشمنان، ضامن بقا و تداوم نظام و زمینه ساز تحولات و پیشرفت های شگرف در آینده خواهد بود. 
از همه مردم شریف کردستان اعم از زن ومرد، جوان وسالخورده و از هر قشر و طبقه با هرگرایش و رویکردی دعوت می نماییم در روز ۲۲ بهمن به سیل خروشان ملت پیوسته و نقش حساس خود را در این بزنگاه تاریخی ایفا کردە و یکبار دیگر دلبستگی عمیق خود را به نظام ، دولت و سرزمین پر از مهر ایران اسلامی به نمایش بگذارند.
قطعا این حضور آگاهانه تنها حاصل نگاه با بصیرت شماست، که ریشه در ولایت مداری ملت ایران اسلامی؛ علی الخصوص مردم شریف کردستان؛ دارد.
 
سید محمد حسینی شاهرودی
نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم شریف کردستان در مجلس خبرگان رهبری
 
بهمن مرادنیا
استاندار کردستان

بیستم بهمن ماه 1397
 
 
 


آخرین کتاب ها