رسانه‌ها باید رسالت خود در قبال نظام را ادا کند
1397/11/23
ریاست ومشاورعالی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان
رسانه‌ها باید رسالت خود در قبال نظام را ادا کند
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه نیاز به دانش رسانه‌ای و تولید محتوا داریم، گفت: رسانه‌ها باید با ارتقای دانش رسانه‌ای بتواند رسالت و دین خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، حجت‌الاسلام مهدی فرزی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان صبح امروز در نشست تحلیلی رسانه‌های استان به مناسبت چهلمین سال انقلاب که با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان و با موضوع بایستگی‌های رسانه‌ تراز انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مسائل بسیار مهمی که امروز جهان بشریت با آن مواجه است بحث آینده‌پژوهشی است.
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد:‌ رسانه باید فضای مدیریت استان و کشور را به آینده‌پژوهی برساند.
حجت الاسلام فرزی با بیان اینکه تا سال 2050 بررسی شده که انقلاب اسلامی با چه تهدیداتی مواجه خواهد بود، گفت: تهدید جدی که بیان می‌شود ادامه جنگ‌های مذهبی است که دشمنان می‌خواهند تا می‌تواند این موضوع را کش دهند و جهان اسلام و خاورمیانه را تا می‌توانند در این حوزه درگیر کنند.
وی اضافه کرد: رسانه در این مسیر می‌تواند نقش بسزایی داشته باشد و با ادامه طریق مناسب برای مخاطبین مانع درگیرشدن جامعه در این جنگ شود.
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در استان کردستان جنگ‌های قومی را از دیگر مباحث و تهدیدات علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی نام برد و گفت: دشمنان انقلاب کلی سرمایه‌گذاری کرده بودند که بین ایران و عراق را مخدوش کنند.
حجت الاسلام فرزی تصریح کرد: از سوی دیگر ایجاد درگیری بین دولت ایران و افغانستان و گسترش جنگ‌های روانی بدون منشا در جامعه از دیگر اهداف و استراتژی‌های دشمنان علیه ایران است و الان می‌خواهند ذهن جامعه را برای این بحران آماده کنند و در این راستا دست به برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای زده‌اند.
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه با وجود اینکه در بوق و کرنا می‌کنند که ایران به لحاظ اقتصادی در شرایط بسیار بدی قرار دارد، گفت: همین اتاق‌های فکر دشمنان تخمین کرده‌اند که ایران در 2050 به لحاظ قدرت اقتصادی در سطح بالا قرار دارد، ولی این مباحث را انتشار نمی‌دهند.
وی اضافه کرد: همین اتاق‌های فکر این برآورد را کرده‌اند که تا 2050 دیگر چیزی به نام اسرائیل باقی نمی‌ماند و این کار بزرگ رسانه‌ در دهه پنجم انقلاب است که این روشنگری را انجام دهند.
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه نیاز به دانش رسانه‌ای و تولید محتوا داریم، گفت: رسانه‌ها باید با ارتقای دانش رسانه‌ای بتواند رسالت خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا کنند.
وی افزود: اینکه ما بتوانیم از این بحران عبور و یا درون آن باقی بمانیم بستگی به نوع اطلاع‌رسانی و تحلیل‌های رسانه‌ها دارد که باید رسانه‌های ما در این حوزه بیشتر کار کنند.
 

آخرین کتاب ها