با افراد یا سایتی که به حیثیت و آبروی نظام و مسئولین لطمه وارد می کنند برخورد جدی شود
1397/12/27
نماینده ولی فقیه در جلسه استانی ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر
با افراد یا سایتی که به حیثیت و آبروی نظام و مسئولین لطمه وارد می کنند برخورد جدی شود
نماینده ولی فقیه تاکید کرد: افراد یا سایتی که به حیثیت و آبروی نظام و مسئولین لطمه وارد می کنند دادستان به عنوان مدعی العموم باید دراینجا ورود پیدا کند و بدون نوبت به پرونده چنین اقداماتی رسیدگی و آنهارا مجازات کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، حضرت  آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی شامگاه یکشنبه در جلسه استانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان اظهار کرد: بالاترین معروف، نظام اسلامی است که کارهای بزرگی در دنیا انجام داده است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به بعضی کانالهای فضای مجازی که به مسئولین و دیگران افترا و توهین می کنند تاکید داشت: دادستان به عنوان مدعی العموم باید اقدام کند چرا که اینجا موضوع شخص مطرح نیست.  بلکه اینها به نظام اسلامی ضربه می زنند.
وی ادامه داد: اینها همان افراد دشمن هستند که اذهان عموم را تشویش می کنند و این یک مساله فردی نیست لذا باید با افرادی که چنین کارهایی را مرتکب می‌شوند برخورد شود و مورد بازخواست قرار گیرند.
آیت الله حسینی‌شاهرودی تاکید کرد: آنچه وجهه عمومی دارد و حیثیت نظام و جامعه را تحت تاثیر قرار می‌دهد گناه آشکار محسوب می‌شود و نیاز به برخورد دارد.
وی ادامه داد: بی‌آبروکردن مسوولان و همچنین تهمت به مدیران و مردم از برنامه‌های دشمن است و افرادی که در زمین دشمن بازی می‌کنند، چه بدانند و چه ندانند اینها همان مزدوران دشمنند وباید با آنها برخورد کرد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: پیرو گفته آمریکایی‌ها که اظهار کرده بودند ما باید کاری کنیم مسئولین نظام اسلامی از بالا تا پایین ترین آنها بی آبرو وبی اعتبار کنیم و اعتماد مردم به مسوولان و نظام را ازبین ببریم، که متاسفانه برخی رسانه‌های داخل در این مسیر حرکت می‌کنند که نتیجه آن، تحقق اهداف دشمن خواهد شد.
وی گفت: می طلبد مسوولان اطلاعاتی و امنیتی ما با چنین افرادی، سایت  و رسانه‌هایی برخورد جدی داشته باشند. چون اینها به نظام خدشه وارد می کنند واعتبار نظام را زیر سوال می برند.
نماینده ولی فقیه با تاکید دوباره اظهارداشت: افراد یا سایتی که به حیثیت و آبروی نظام و مسئولین لطمه وارد می کنند دادستان به عنوان مدعی العموم باید دراینجا ورود پیدا کند و بدون نوبت به پرونده چنین اقداماتی رسیدگی و آنهارا مجازات کند.
آیت الله حسینی شاهرودی گفت: افرادی دراین چنین فضایی کار می کنند که سیره وروش آنها برمبنای ضربه زدن به نظام است و خود آنها هم مطلعند که همه این موارد جهلی ودروغ است.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: باید تلاش کنیم جشن‌های نوروز در استان آبرومندانه برگزار شود و از برخی اتفاقات جلوگیری کرد تا زمینه شادی مردم فراهم شود.  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: در کشوری که عظمت، عزت و قدرت دارد باید همه به همدیگر کمک کنیم و این اصل امر به معروف و نهی از منکر است که همه اعمال ما بر آن استوار است.
وی در پایان سخنانش گفت: سال آینده باید جدای از اهتمام جدی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر، باید به نماز و زکات هم توجه بیشتری کرد چرا که عمل به آنها بسیاری از مشکلات جامعه را از بین می‌برد.
 

آخرین کتاب ها