نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یک هدف و آرمان مشترک دارند
1398/1/25
نماینده ولی فقیه دردیدار فرماندهان، روئسا و کارکنان قرارگاه عملیاتی لشگر28پیاده کردستان
نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یک هدف و آرمان مشترک دارند
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به شکلهای مختلف درخدمت اسلام وکشورهستند و برای یک هدف و آرمان مشترک که حراست و حفاظت از کیان ایران اسلامی است، جهاد می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، حضرت آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی صبح امروز دردیدار فرماندهان، روئسا وکارکنان قرارگاه عملیاتی لشگر 28پیاده کردستان که به مناسبت روز ارتش برگزارشد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن روز ارتش  اظهار داشت: نیروهای مسلح ایران اسلامی انسانهای مومنی هستند که با قدرت و شجاعت و نفوذ ناپذیری دربرابر کفار ایستادگی می کنند و نسبت به مومنین متواضع، رئوف و مهربان هستند.
نماینده ولی فقیه تصریح کرد: همه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یک جمعیت هستند که به  شکلهای مختلف درخدمت اسلام هستند و درراه خدا جهاد می کنند و دارای یک هدف، یک آرمان و یک جهت هستند و دشمن مشترکی دارند و آن کفار و استکبار است .

آیت الله حسینی شاهرودی گفت: امام (ره) حامی جدی ارتش بودند که این نیروی دشمن ستیز بدست و حمایت ایشان عزت و جایگاه ویژه ای در انقلاب اسلامی پیدا کرد.و امروزه با امید بیشتری مورد حمایت رهبر معظم انقلاب هستند.
وی خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح ما ازاتهام  و زخم زبان زدن دشمنان نمی ترسند و اگر آمریکا اینها را تروریست می نامد چیزی بیشتر ازاین ندارد و این خود آمریکا ست که اساس تروریست و تروریست پروری است .
نماینده ولی فقیه دراستان گفت: همه ملت درجواب یاوه گوی های آمریکا به حمایت از سپاه خود را سپاهی نامیدند و این برگرفته از همان اهداف مشترکی است که بین مردم و نیروهای مسلح ما حاکم است.وآن دفاع از اسلام وکشور است.
وی با تاکید بر اینکه دشمنان میان نیروهای مسلح ما فرقی قایل نیستند، افزود: بین نیروهای مسلح و مردم وحدت وجود دارد و در هر شرایطی که نیاز باشد این نیروها از یکدیگر و مردم هم از این نیروها حمایت کرده اند.
حضرت آیت الله حسینی شاهرودی دشمن بودن آمریکا و اسرائیل و اروپا با ایران مصداق بارز دشمنی  یهود و نصارا نسبت به مسلمانان صدر اسلام برشمرد وگفت:  دوستی  و مراوده با آمریکا و اروپا همان دوستی با یهودیان و نصرانی صدر اسلام است که قرآن دوستی با آنها را منع می کند چون هیچ هم خوانی و همراهی با مسلمانان ندارند.
وی خاطرنشان کرد وگفت: دشمنان دست از سر ما بر نمی دارند تا کاملا از آنها تبعیت کنیم و دست از آرمان ها و اهداف خود بکشیم.
نماینده ولی فقیه دراستان تبعیت محض کشوری اسلامی همچون عربستان از آمریکا و اسرائیل را مایه ننگ برشمرد وگفت: این کشور و سران آن بارها مورد توهین آمریکایی ها قرار گرفتند ولی باز هم برای حفظ قدرت دست به دامان استکبار هستند.
وی افزود: قبل از انقلاب رژیم پهلوی نیز همچون امروز عربستان وابسته به آمریکا بود تاجایی که در آن زمان اعتبارات  و حقوق مستشاران آمریکایی از اعتبارات و حقوق کل ارتش ایران بیشتر بود و هر غلطی هم می خواستند انجام می دادند و امکان محاکمه آنها نیز در کشور وجود نداشت.
آیت الله شاهرودی با اشاره به اینکه تحریم ها همزمان در اتکای اقتصاد ما به توان داخلی نقش داشته است، اضافه کرد: با راهبردی که رهبر معظم انقلاب با تعیین شعار سال پیش روی همه گذاشته اند می توان بسیاری از مشکلات اقتصادی در بخش هایی همچون تورم و رشد اقتصادی را با رونق تولید حل کرد.
نماینده ولی فقیه درکردستان با اشاره به اقتدار ایران اسلامی و پیشرفتهای علمی و تسلیحاتی این کشور گفت: یکی از افتخارت ایران اسلامی این است که چهل سال است با قدرت و اقتدار دربرابر آمریکا و استکبار ایستاده و دراین مدت به پیشرفتهای تسلیحاتی فراوانی دست پیدا کرده است.
وی پیشرفت کشور ایران  درزمینه موشکی و زیردریایی و هوافضا را پیشرفته تر  از آمریکا برشمرد و گفت: ساخت زیر دریایی های که آمریکا را به وحشت انداخته و قاتل خاموشی برای ناوهای آمریکا محسوب می شوند صددرصد بومی و ساخته شده توسط متخصصان صنایع دریایی جمهوری اسلامی ایران است.
 


آخرین کتاب ها