خدمت رسانی به خانواده معظم شهداء و جامعه بزرگ ایثارگری از وظایف بزرگ نظام ومردم است/ صلابت واقتدارنظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا به دست آمده است
1398/3/13
نماینده ولی فقیه درضیافت افطاری با جمعی از خانواده های شهداء و ایثارگران استان
خدمت رسانی به خانواده معظم شهداء و جامعه بزرگ ایثارگری از وظایف بزرگ نظام ومردم است/ صلابت واقتدارنظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا به دست آمده است
نماینده ولی فقیه خدمت رسانی به خانواده معظم شهداء و جامعه بزرگ ایثارگری را از وظایف بزرگ نظام ومردم برشمرد و گفت: شهدءا با گذشتن از جان و مال خود در عهدی که با خداوند بستند ثابت قدم ماندند و وظیفه امروز ما صیانت از خون پاک شهداء و ادامه مسیر آن ها است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، حضرت آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی شامگاه یکشنبه درضیافت افطاری جمعی از خانواده های شاهد وایثارگران استان کردستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معظم انقلاب اسلامی با اشاره به حماسه های رزمندگان در دوران دفاع مقدس، وظیفه جامعه و مردم را پاسداشت خون شهداء و حفظ ارزش ها دانست. 
نماینده ولی فقیه گفت: جامعه شهداء وایثارگری نعمت وبرکات بزرگی برای مسلمانان ومستضعفین هستند. 
نماینده ولی فقیه خدمت رسانی به خانواده معظم شهداء و جامعه بزرگ ایثارگری را از وظایف بزرگ نظام ومردم برشمرد و گفت: شهدءا با گذشتن از جان و مال خود در عهدی که با خداوند بستند ثابت قدم ماندند و وظیفه امروز ما صیانت از خون پاک شهداء و ادامه مسیر آن ها است.
آیت الله حسینی شاهرودی گفت: پیامبران و صدیقین و شهداء و صالحین. انسانهایی هستند که خدا نعمتش را بر آنها تمام کرده وهمه آرزو دارند درآخرت بااین گروه از انسانها همنشین باشند.
 وی تصریح کرد: دردنیا چیزی بالاتر از شهادت نیست وکسانی که درراه خدا به بهشت رسیدند نتیجه عمل خود آنها است که شهداء ازاین مقام بهره مند هستند.
نماینده ولی فقیه دراستان به مقام شفاعت شهداء اشاره کردو گفت: كسانی كه در روز قیامت از مسلمانان و مؤمنین نزد خداوند شفاعت می كنند شهدا هستند.واولین کسانی که مورد شفاعت آنها قرارمی گیرند خود خانواده شهداء هستند.
آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه رسول خدا(ص) فرمود: از افرادی که وارد بهشت میشوند هیچکس آرزوی بازگشت به دنیا را ندارد گرچه تمام آنچه در زمین است از آن وی شود, مگر شهید که سبب لذت وکرامتی که درلحظه  شهادت میبیند آرزو میکند به دنیا برگردد و ده ها مرتبه در راه خداوند کشته شود.
وی بااشاره به فرموده رهبر کبیر انقلاب درمورد شهداء گفت: امام خمینی درمورد شهداء فرمودند شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصلشان عند ربهم یرزقونند. 
نماینده ولی فقیه  با اشاره به عواملی که باعث پیروزی ملت ایران در دفاع مقدس شد گفت:روحیه شهادت طلبی و ایمان و اعتقاد دینی و حضور پرشور خود مردم در تمام صحنه‌ها  عامل اصلی پیروزی ما در دفاع مقدس و در تمام عرصه‌های دیگر بوده است.
وي اظهار داشت: تا زماني كه فرهنگ ايثار و شهادت در كشور حكمفرما باشد، دشمنان و مستكبران  نمي توانند به اهدافشان درایران برسند.
این مقام مسئول عنوان کرد: صلابت واقتدار،  امنیت و آسایش کشور را مدیون فداکاری جانبازان و خون پاک شهدا هستیم که با اهدای جان خود برای کشور امنیت به ارمغان آورده و افتخار بزرگی را نصیب ما کردند.
وی بابیان اينکه شهدا مظهر ايثار و خانواده آنان نماد صبر و شكيبايی هستند ادامه داد: بر تمام وارثان خون شهدا واجب است، فرهنگ غني شهادت را در جامعه گسترش داده و تلاش کنند، حيات جاودانه شهيدان در تمامی عرصه زندگی‌مان احساس شود.چراکه خون شهدا و صبر خانواده شهدا باعث حفظ انقلاب و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
نماینده ولی فقیه دربخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: دشمنان دراوایل انقلاب سخترین جنگ را برما تحمیل کردند وتمامی کشورها وابرقدرتها  هم ازلحاظ نظامی وهم ازلحاظ اقتصادی صدام را حمایت می کردند. اما چون قدرت خداوند ایران را حمایت می کرد . از برکت خون شهداء پیروز میدان شدیم وبینی همه آنها را به خاک مالیدیم.
وی خاطرنشان کردوگفت: بعد از چهل سال ایثار ومقاومت به جایی رسیدیم که جزء قدرتمند ترین کشور منطقه هستیم و امروزدشمنان اصلی ما، آمریکا واسرائیل درموضع دفاعی قرارگرقته اند چون به قدرت واقتدار نظام اسلامی ایران پی برده اند.
نماینده ولی فقیه تصریح کرد: ما درطول چهل سال از انقلاب همیشه مورد تحریم ظالمانه دشمنان بوده ایم وامروز به خاطر همین تحریمها توانسته ایم به جایگاه های  بالاتر وبهتری از لحاظ علمی واقتصادی ونظامی برسیم.
نماینده ولی فقیه درکردستان درپایان با اشاره به اقتدار ایران اسلامی و پیشرفتهای علمی و تسلیحاتی این کشور گفت: یکی از افتخارت ایران اسلامی این است که چهل سال است با قدرت و اقتدار دربرابر آمریکا و استکبار ایستاده و دراین مدت به پیشرفتهای تسلیحاتی فراوانی دست پیدا کرده است.
وی پیشرفت کشور ایران  درزمینه موشکی و زیردریایی و هوافضا را یکی از قدرتهای ایران برشمرد و گفت: ساخت زیر دریایی های که آمریکا را به وحشت انداخته صددرصد بومی و ساخته شده توسط متخصصان صنایع دریایی جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین کتاب ها