پیشرفت‌های ایران نتیجه مدیریت هوشمندانه و عالمانه رهبری است /اقتدار دفاعی ایران دشمنان نظام را به ترس و لرزه انداخته است
1398/3/15
نماینده ولی فقیه درخطبه های عید سعید فطر
پیشرفت‌های ایران نتیجه مدیریت هوشمندانه و عالمانه رهبری است /اقتدار دفاعی ایران دشمنان نظام را به ترس و لرزه انداخته است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان همه پیشرفت‌های کشور را ناشی از مدیریت هوشمندانه وعالمانه رهبر معظم انقلاب دانست و اظهار کرد: اقتدار دفاعی ایران به جایی رسیده که دشمنان نظام را به ترس و لرزه انداخته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، ‌حضرت آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر که با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم در حسینیه سنندج برگزار شد، ضمن تبریک یک ماه روزه داری وبندگی به درگاه احدیت  به همه مسلمانان سراسر کشور و مردم مومن استان کردستان اظهار داشت: رمضان زمان تمرین تقوا است و قرآن نیز بیان می کند که روزه را واجب کردیم برای اینکه شاید به تقوا برسید.
نماینده ولی فقیه  گفت: باید در این روز مبارک، با پرداخت زکات فطریه فقرا و مستمندان را فراموش نکنیم.
وی عید فطر را تجلی وحدت، اتحاد و همبستگی مسلمانان دانست و افزود: اجتماع شیعه و سنی در این جشن بزرگ بسیاری از مشکلات را برطرف کرده و باید روز‌ به روز تقویت شود.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اهمیت تقوا تصریح کرد: صبر و تقوا سبب قدرتمندی و عزتمندی انسان می‌شود و این مهم با انجام واجبات و ترک محرمات تحقق می‌یابد.
وی با اشاره به سی‌امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام 15 خرداد تصریح کرد: در شرایطی که جهان تسلیم استکبار شده بود، امام خمینی (ره) یک خط فکری جدید در جامعه جهانی مطرح کرد که ابرقدرت‌های شرق و غرب را نفی کرد.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی به تشریح نحوه انتخاب مقام معظم رهبری  پس از رحلت امام(ره) به عنوان رهبر انقلاب گفت: در آن زمان شرایط بسیار سختی حاکم بود چراکه همه دشمنان تصور می‌کردند که انقلاب از هم می‌پاشد یا سر قدرت دعوا می‌شود اما پس از انتخاب رهبری، معظم‌له پرچم‌دار مبارزه با استکبار جهانی و با اقتدار و مدیریت کشور را اداره کرد.
وی همه پیشرفت‌های کشور را ناشی از مدیریت هوشمندانه وعالمانه رهبر معظم انقلاب دانست و اظهار کرد: اقتدار دفاعی ایران به جایی رسیده که دشمنان نظام را به ترس و لرزه انداخته است.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: پیشرفت‌های علمی ونظامی درزمینه موشکی، هوافضا، پهبادها و زیر‌دریایی‌های ایران، که آمریکا را به وحشت انداخته صددرصد توسط نیروهای بومی کشورمان ساخته شده است و همه اینها ناشی از مدیریت مدبرانه وهوشمندانه رهبری است. 
نماینده ولی فقیه دراستان کردستان اذعان داشت: هرچند ترامپ و افرادی مانند بولتون ادعاهایی علیه ایران دارند اما با این وجود از ما می‌ترسند چرا که به قدرت دفاعی ما پی برده‌اند. 
وی ادامه داد: بعد از چهل سال ایثار و مقاومت، هم‌اکنون امن‌ترین و قدرتمند‌ترین کشور منطقه هستیم و امروز دشمنان اصلی، آمریکا و اسرائیل در موضع دفاعی قرار گرفته‌اند چراکه قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را درک کرده‌اند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی اضافه کرد: آنها ناوهای خود را در منطقه مستقر کرده‌اند اما ملت ایران به اینها اعتنایی نمی‌کنند چون می‌دانند خداوند قدرتی به آنها داده که دشمنان از آن واهمه دارند.
وی یادآوری کرد: استکبار تلاش کرد تا جنگ را به مرزهای کشورمان بکشانند و با مسائلی در داخل ایران ناامنی ایجاد کنند اما مردم هر بار برای مقابله با آن به میدان آمدند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی یادآور شد: رهبر معظم انقلاب در 40 سالگی انقلاب هم گام دوم انقلاب را واقع‌بینانه ترسیم می‌کنند چرا که تمدن انقلاب اسلامی زمینه‌ساز ظهور است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان تاکید کرد: امیدوارم در این شرایط کنونی مسئولان با مدیریت جهادی به فکر حل مشکلات مردم باشند و همه با هم وحدت و اتحاد را حفظ کرده و در راستای تحقق شعار سال گام برداریم.
خطیب نماز عید فطر حسینیه سنندج گفت: اگرچه در حال حاضر با مشکلات اقتصادی مواجه هستیم اما با ایستادگی و مقاومت و روحیه انقلابی گذر خواهیم کرد همانطور که مقاومت و ایستادگی در جنگ تحمیلی پیروزی عزتمندانه‌ای را برای ما رقم زد.
وی تاکید کرد: وحدت، امنیت و مقاومت رمز پیروزی ماست که باید آن را حفظ کنیم و اگر گاها صحبت‌هایی از سازش با دشمن می‌شود، بدانیم که اینها زمزمه‌های شیطان است.
 
 
 
 
 
 
 

آخرین کتاب ها